19/02/2026
Привіт, друзі! Сьогодні ділимося відгуком від нашого колеги Микити, який майже рік працює в Leetio на позиції Frontend Engineer. Його досвід показує, як продумана організація процесів та дружня атмосфера допомагають розкривати потенціал з перших днів роботи 👇
«Вже майже рік я працюю в компанії Leetio на позиції Front End Engineer. Якщо коротко, то все настільки круто, що я не міг очікувати такого високого рівня від невеликої компанії.
В перший день я був дуже здивований рівнем організації всіх процесів та надалі тільки переконувався в цьому. Онбординг структурований, якщо щось не зрозуміло - всі все підкажуть: HR, CTO та будь-хто з команди - все направлено на те, щоб новачок відчував себе комфортно. В деяких моментах організація процесів та роботи зроблена настільки «з запасом», що здається, навіть якщо збільшити штат у 2-3 рази, то компанія достойно витримає це.
З погляду стека - постійно присутні на проєктах нові технології, підходи та ліби. Те, що подобається команді, залишається, а інколи переходить і в наступні проєкти.
Тепер про все, що не стосується саме розробки. Комунікація на висоті: дружня атмосфера, купа івентів, щомісячна газета, де всі діляться чимось цікавим зі свого життя (враховуючи, що зараз дуже багато людей працюють віддалено та навіть в різних містах/країнах). При цьому ця дружня атмосфера невеликої компанії, де через місяць-два ти вже всіх знаєш, не переростає в настільки «братські» стосунки, де тебе починають навантажувати та використовувати час твого особистого життя.
Ну і все інше, що залишається: відсутність тиску й мікроменеджменту, можливість брати курси, індивідуальний план розвитку, прикольні подаруночки. Увага до деталей та турбота про співробітника у всьому. Єдине про що жалкую - це те що не застав часи коли всі працювали оффлайн.
Велика подяка C-level, HR та всім, хто створює таку круту атмосферу і робочі умови!»
💙 Дякуємо, Микито, за такий детальний та щирий відгук! Раді, що ти почуваєшся частиною команди з перших днів, і цінуємо твій професіоналізм та ентузіазм.