02/03/2022
Всім привіт. 24 лютого я прокинувся в ранці, щоб повести доньку до школи, та піти на роботу. Але дзвінок збентеженої вчительки все змінив. Після перших новин я не міг повірити, що це сталося. Починаючи ще з 2014 року, я знав, що довіряти росії* не потрібно. Но щоб повномасштабна війна – навіть не хотілось думати. Після першого дня, пройшов тремор від усвідомлення, після перших ракет які впали неподалік від наших домівок – з’явилась ненависть до росіян, та їх керівництва. Мені кажуть, що люди не винні, що це все влада. Я так не вважаю, влада це представники народу, яку вона обирає сама. Тому відповідальність за дії влади, покладена і на народ. Якщо вважаєте, що влада погана – змінить її! Інакше ви і на далі будете рабами, голі і босі.
P.S. Ще також добавлю, ми жили до цього добре, так були моменти над якими треба працювати, але все налагоджувалося по троху. Також я вірю в нашу тероборону, ВСУ, Президента, медиків, та всіх хто зараз допомагає в боротьбі проти ворогів. СЛАВА УКРАЇНІ!
Всем привет. 24 февраля я проснулся утром, чтобы отвезти дочь в школу и пойти на работу. Но звонок растерянного учителя изменил все. После первых новостей я не мог поверить, что это произошло. С 2014 года я знаю, что мне не нужно доверять россии*. Но о полномасштабной войне – я даже думать не хотел. После первого дня прошел тремор от осознания, после первых ракет, которые упали рядом с нашими домами – появилась ненависть к русским и их руководству. Мне говорят, что люди не виноваты, что это все власть. Я так не думаю, правительство является представителем народа, которого оно избирает само. Поэтому ответственность за действия властей возлагается на народ. Если вы считаете, что правительство плохое, измените его! В противном случае вы будете продолжать быть рабами, голыми и босыми.
P. S. Добавлю также, что мы жили этого хорошо, были моменты над которыми нужно было работать, но все понемногу налаживалось. Я также верю в нашу тероборону, ВСУ, Президента, врачей и всех тех, кто сейчас помогает в борьбе с врагами. СЛАВА УКРАИНЕ!