31/12/2023
Хоч настрій і не святковий (скоріше почуваюсь якимось Грінчем останні пару днів і попереду не Festive Season...), але відчуваю певний обовʼязок перед вами!
Вітаю всіх вас з новим роком! Дякую, що ви довіряли та підтримували проекти та ініціативи, поширювали серед знайомих, приходили на тренінги і конференцію SMPL Day, донатили і ще раз донатили, а потім ще трошки донатили... Та і взагалі, підтримували добрим словом чи навіть лайком на пост/сторіз! В такі часи - це дуже цінно та важливо!
Тільки разом, ми Переможемо! Не варто вірити в усі ці ІПСОшні "всьопропала.." (недочекаєтесь!), "в тилу всім пофіг і немає кому донатити..." (а звідки тоді по 100к на тиждень збираємо і сотнями "пташки летять"?), "немає вже кому боронити, завтра всі підуть, а ніхто не йде, бо потікали" (а кому ж ми купуємо то все і кого періодично снаряжаємо? а хто ж це ті всі, що зараз майже щодня вчаться стріляти, такмеду, керувати пташками, збори, злагодження....)...
ЩЕ РАЗ - НЕ ДОЧЕКАЮТЬСЯ!!! Кожен вклад важливий! Не опускаємо руки! Найтемніші ночі перед світанком...
Бажаю: Перемоги! Миру! Злагоди! Здоровʼя і Благополуччя вам та вашим близьким! Слава Україні! 🇺🇦
З повагою,
Артем Биковець