02/07/2013
Drive Me Crazy
Double Overdrive
Подвійний овердрайв, який я спаяв "для себе" і який наразі є прототипом майбутніх проектів. Може використовуватись як стерео преамп з двома незалежними каналами і ручками Gain i Volume.
Цю примочку я спаяв собі для того, аби замінити нею пару BOSS SD-1 + BOSS OD-3, якою користувався досі і яка теж давала мені три варіанти перегрузу. Так як ручки Tone у мене завжди стоять на 12 год., я відмовився від будь-яких фільтрів, однак, за бажанням замовника, можна зробити не лише Tone, а й Bass + Treble i Bass + Mid +Treble, а також холодний байпас. В даному девайсі використані лампи 6Н2П-В, проте можна зробити і на 12АХ7. Примочка оснащена спеціальним блоком живлення, який дає 12,6 В перемінної напруги.
Подвійний овердрайв, який я спаяв "для себе" і який наразі є прототипом майбутніх проектів. Може використовуватись як стерео преамп з двома незалежними каналами і ручками Gain i Volume. Перший канал має гарячий байпас, тобто з вимкненими драйвами примочка працює як преамп. Якщо включити перший драйв, то включаєтья друга половинка першої лампи, чутливість і вихлоп якої регулюються першою парою ручок Gain i Vol. Тобто сигнал проходить вже два каскади. Якщо увімкнути лише другий драйв, то до половинки першої лампи (яка працює в байпасі) підключаються обидві половинки другої лампи із другою парою ручок, в результаті маємо три каскади, що при однакових положеннях обох пар ручок дає помітно інакший звук. І далі, коли увімкнути обидва драйва, то працюватиме 4 каскади. Цю примочку я спаяв собі для того, аби замінити нею пару BOSS SD-1 + BOSS OD-3, якою користувався досі і яка теж давала мені три варіанти перегрузу. Так як ручки Tone у мене завжди стоять на 12 год., я відмовився від будь-яких фільтрів, однак, за бажанням замовника, можна зробити не лише Tone, а й Bass + Treble i Bass + Mid +Treble, а також холодний байпас. В даному девайсі використані лампи 6Н2П-В, проте можна зробити і на 12АХ7. Примочка оснащена спеціальним блоком живлення, який дає 12,6 В перемінної напруги.