26/04/2025
Друзі, потрібна ваша допомога для відновлення авто, РЕБ, StarLink, антен та кабелів.
Звернення від командиру нашого підррзділу:
"Фронту потрібна ваша допомога! Свята минули, а війна і не припинялася. Ви в тилу це теж відчуваєте - і балістика летять по різних містах та несуть смерть і руїни. Ось такий він "русскій мір". Ми на Лиманськлму напрямі, тут важко.
В нас з трьох повнопривідних авто на ходу одна. А моїм розвідникам , щоб літати треба виїжати на позиції, завозити обладнання, проводити ротації.Крім того ворог скидами і обстрілами побив антени і кабеля для роботи БпЛА, пошкоджені РЕБи і старлінк. Ремонтуємо за свої. Тому допомагайте, бо фронту без вас важко. Тільки разом можемо дати по зубах ворогу."
https://send.monobank.ua/jar/4LmFgZCbpv
PayPal: [email protected]