10/06/2026
Монумент тріумфу: фанати обрушили сервери Destiny 2 на релізі останнього оновлення на знак протесту проти закінчення підтримки
Фанати умовно-безкоштовного онлайн-шутера Destiny 2 від студії Bungie, що належить Sony, масово повернулися в гру на тлі виходу останнього контентного оновлення — «Монумент тріумфу» (Monument of Triumph).
На майданчику Steam фінальний патч залучив у Destiny 2 понад 167,8 тис. одночасних гравців - це найкращий результат для проекту з часів релізу доповнення The Final Shape (314 тис. осіб) два роки тому.
Для порівняння: піковий онлайн евакуаційного шутера Marathon, який Bungie вважала за краще підтримувати замість Destiny 2, минулої доби в Steam досягло лише 19,7 тис. осіб. До 11 червня гра доступна безкоштовно.
Незабаром після «Монументу тріумфу» сервери Destiny 2 не витримали напливу користувачів - при спробі увійти гра почала видавати помилку підключення. Для багатьох фанів цей момент став тріумфом.
Таким чином спільнота вирішила довести Sony та керівництву Bungie, що у Destiny 2 навіть через дев'ять років після релізу є значна аудиторія і що гру та франшизу загалом не слід закидати.
Незабаром після анонсу «Монументу тріумфу» петиція із закликом до Sony схвалити розробку Destiny 3 до моменту публікації зібрала на сайті Change.org вже понад 375 тис. підписів.
За даними репортера Bloomberg Джейсона Шрайєра (Jason Schreier), Bungie поки не планує розпочинати створення Destiny 3, у тому числі через грошове питання — розробка триквела ризикує коштувати $500 млн.
Джерело:
Steam Database