20/03/2020
V vsaki stvari je nekaj dobrega. Danes sva se s Sandijem, mojim sodelavcem💪💪🤜🤛odločila, da greva dalje, kljub karanteni. Namreč, zgodila se je ob najbolj nemogočem času, v fazi testiranja programske opreme za planiranje proizvodnje, vse od skladišča do odpreme. In to za podjetje, ki nama pomeni preživetje. Pa ni tu poanta, poanta je, da stojimo, ker ne moremo biti prisotni na uvajanju delavcev v testiranje opreme. In zato bova posnela animacijska navodila za zaposlene, da jih vsaj malo dvigneva v teh dneh. V program bova v testnem obdobju sprogramirala zabavne in vzpodbudne geste, da bo uvajanje lažje kljub karanteni. V stilu, bravo pravilen vnos, pobriši me do konca, itd. Ni primerno za tako resno dejavnost, ampak verjemem, da bojo šefi za🤔😉😁
Ne pustimo, da nam vlada vlada in panika. Bodimo kreativni kljub situaciji💪🤜🤛🤞🤞🧠🧠🧠🧠😉