04/10/2023
Idén is elérkezett a pillanat... Láttam, valaki már augusztusban felbuzdult, én akkor még nem éreztem késztetést. Most viszont indulunk. Karácsonyi fotózás! Idén két ütemben zajlik. Első körben kérlek, hogy itt a poszt alatt vagy privátban vagy galambpostával jelezzétek, ha szeretnétek szabadtéri karácsonyi fotókat. A képek tavaly készültek, a helyszín idén is hasonló lesz. Igazi, élő fenyőfák között (amik nem mellesleg meg is vásárolhatók).
A jelentkezéseket kérlek a poszt megjelenése után max. két héten belül küldjétek, mert a fotózás ideje október vége, november eleje, hétvégi időpont lesz.
A második ütem műterem lesz, hangulatos díszletben, erről még később lesz info.
Szóval kérlek osszátok, jelentkezzetek, hogy szép emlékek kerülhessenek a fa alá! Köszönettel!