VIP GSM

VIP GSM Telefonok | Tartozékok | Tokok | Fóliák | Buy Back | Részlet | Garancia | Szerviz - 0755 954 541
(238)

12/10/2026

💰🤩 SZERETNÉL PROFITÁLNI? 🤩💰

🤝 Legyél Te is a VIP GSM partnere!

🚀 Keress velünk, fejlődj velünk, és használd ki az együttműködésben rejlő lehetőségeket!

📩 Vedd fel velünk a kapcsolatot, és ismerd meg partnerprogramunkat!

🤩🙌 Várjuk jelentkezésed!

💙 VIP GSM – Növekedjünk együtt! 💪

10/10/2026

Eladó!

🚘🔥 Szeretnél egy fullos Audit, ami egyszerre elegáns, sportos, és szinte minden igényednek megfelel? 😎💪

Egy igazi VIP autót, ami mindenhol magára vonzza a tekinteteket? 🤩

👉 Akkor ne görgess tovább, nézd végig a videót, mert ez az Audi nem mindennapi! 🔥🏁

09/10/2026

🔧📱 TUDSZ TELEFONT SZERVIZELNI?! 🤩

💪 Akkor ez az ajánlat NEKED SZÓL!

🚀 Szeretnél egy jó csapat tagja lenni, ahol megbecsülik a munkádat, fejlődhetsz, és egy folyamatosan növekvő céghez tartozhatsz?

🔥 A VIP GSM csapata új szervizes kollégát keres!

📩 Várjuk jelentkezésedet privát üzenetben!

💙 VIP GSM – Minden, ami telefon, egy helyen! 📱

AKCIÓ!🔥 Nem kell több ezer lejt költened, hogy szuper telefonod legyen! 🤩📱💥 Itt az új generációs Samsung Galaxy A57, már...
09/10/2026

AKCIÓ!

🔥 Nem kell több ezer lejt költened, hogy szuper telefonod legyen! 🤩📱

💥 Itt az új generációs Samsung Galaxy A57, már 1.599 lejtől! 🔥

✅ Szuper okos! 🧠
✅ Szuper jól néz ki! 😍
✅ Szuper áron kapható! 💸

💎 Prémium élmény, elérhető áron! Szinte egy Galaxy S széria, csak más köntösben! 😁💪

🔄 Csere-bere? Természetesen! Régi telefonodat beszámítjuk, a különbözetet pedig akár részletfizetéssel is rendezheted! 🤝

💙 VIP GSM – Minden, ami telefon, egy helyen!

📍 Várunk szeretettel! 💪🔥

09/10/2026

Élő sorsolás

🎉🤩 ÚJRA SORSOLTUNK! MEGVAN A NYERTES! 🎉🍀

09/10/2026
08/10/2026

🤩🔥 HAMAROSAN ÚJRA INDUL A VIP GSM RONCS PROGRAM! 📱♻️

Valami nagy dologra készülünk! 😍💥

Van egy régi, megunt vagy akár hibás telefonod? 📱👀 Akkor figyelj, mert hamarosan érdemes lesz elővenni! 🤩

💙 Kövessetek minket, hogy ne maradjatok le a részletekről!

🔥 VIP GSM – Minden, ami telefon, egy helyen!

Köszönjük szépen! 🙏🤗💙Többek között az ilyen visszajelzésekért érdemes csinálni, amit csinálunk! 🥰💙 VIP GSM – Minden, ami...
08/10/2026

Köszönjük szépen! 🙏🤗💙

Többek között az ilyen visszajelzésekért érdemes csinálni, amit csinálunk! 🥰

💙 VIP GSM – Minden, ami telefon, egy helyen! 📱

Már több mint 12 éve a szolgálatotokban! 🙏💙

08/10/2026

💙 Szeretsz hozzánk járni? 🤗📱

Írd meg kommentben, miért szereted a VIP GSM-et! 😍👇

Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, hiszen miattatok fejlődünk nap mint nap! 🙏💙

VIP GSM – Minden, ami telefon! 📱💙

Address

Bethlen Gabor Utca, 39 Szam
Odorheiu Secuiesc
535600

Opening Hours

Monday 08:00 - 20:00
Tuesday 08:00 - 20:00
Wednesday 08:00 - 20:00
Thursday 08:00 - 20:00
Friday 08:00 - 20:00
Saturday 09:00 - 17:00
Sunday 10:00 - 15:00

Telephone

+40751837660

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when VIP GSM posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to VIP GSM:

Shortcuts

Share