Kas-Tech kasy i drukarki fiskalne

Kas-Tech kasy i drukarki fiskalne Kasy, drukarki fiskalne, monitory dotykowe, monitory do zabudowy. Sprzedaż, serwis kas i drukarek fiskalnych oraz monitorów dotykowych do zabudowy

17/10/2022

Nasze drukarki fiskalne, to nie tylko wyjątkowa ochrona gwarancyjna w ramach "Wieczystej gwarancji"

🟧https://wieczysta.novitus.pl

ale także wyjątkowe możliwości. Novitus HD II Online po rehomologacji to nasze pierwsze urządzenie należące do rodziny ONLINE 2.0. Dzięki nowemu oprogramowaniu, drukarka została wyposażona w szereg innowacyjnych funkcji. Najważniejsza to możliwość rezygnacji z papierowego wydruku i pełna obsługa e-paragonu, a dzięki temu niższe koszty użytkowania urządzenia. Dodatkowo drukarka może pracować w trzech trybach, jako urządzenie ogólnego zastosowania, wersja apteczna lub bileterka – wybór wersji dokonywany jest jednorazowo przez serwisanta podczas fiskalizacji drukarki. Zmieniliśmy także domyślne ustawienie portu komunikacyjnego z RS na USB, a w pudełku znajdziesz wysokiej klasy kabel USB.

Drukarka fiskalna HD II Online to wciąż jedyne na rynku urządzenie z kolorowym wyświetlaczem TFT pracującym w trybie High Color z możliwością wyświetlania filmów reklamowych. Unikalne rozwiązanie pozwalające na wyświetlanie animowanych reklam i komunikatów na wyświetlaczu klienta, sprawia że to urządzenie może stać się także nośnikiem reklamowym w punkcie sprzedaży. Jest to najbardziej wszechstronna drukarka online w ofercie NOVITUS, obsługująca komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

A dodatkowo "Wieczysta gwarancja" na nasze drukarki teraz zupełnie za darmo. Wystarczy, że kupisz i zafiskalizujesz nowe urządzenie do 30 grudnia 2022r. oraz obowiązkowo je zarejestrujesz na naszej stronie internetowej w specjalnym formularzu. Jeśli chcesz spać spokojnie używając w codziennej pracy drukarek fiskalnych już po okresie standardowej gwarancji, wybierz markę Novitus.

15/03/2022

Integracja kas fiskalnych z terminalami, odroczona do 2025r .

Zmiana zasad uzyskania "darmowego" terminala płatniczego. Nowe zasady funkcjonowania Programu Polska Bezgotówkowa.  Rada...
16/02/2022

Zmiana zasad uzyskania "darmowego" terminala płatniczego. Nowe zasady funkcjonowania Programu Polska Bezgotówkowa.
Rada fundacji Polska Bezgotówkowa zmienia zasady dotyczące funkcjonowania Programu Polska Bezgotówkowa. Przewidywane zmiany będą miały wpływ na ofertę wszystkich terminali płatniczych w PWOB.
Od 1 marca 2022 wejdą w życie następujące regulacje:
• skrócenie okresu finansowania akceptantów standardowych do 5 miesięcy,
• zmniejszenie do poziomu 42.000 zł brutto kwoty obrotu, do której nalicza się prowizję,
• zmniejszenie liczby terminali objętych dofinansowaniem do 1 terminala na umowę (z pominięciem vendingu i określonego transportu osób),
• utrzymanie obowiązku zawarcia umowy na minimum 12 miesięcy.
UWAGA! Wnioski dotyczące uczestnictwa w Programie składane do 28 lutego 2022 będą rozpatrywane na starych zasadach!

Wszystkie 5/5 aukcji w których startowaliśmy WYGRALIŚMY 💪Pomagajmy. ♥ ♥ ♥
30/01/2022

Wszystkie 5/5 aukcji w których startowaliśmy WYGRALIŚMY 💪
Pomagajmy. ♥ ♥ ♥

13/01/2022

😂 😂 😂 😂 😂 😂
Sklepy będą musiały umieszczać przy kasach informacje o obniżce VAT na produkty spożywcze - wynika z projektu tak zwanej tarczy antyinflacyjnej 2.0. O wprowadzonych zmianach w podatkach dowiemy się też na stacji benzynowej i z druków dołączonych do rachunków za gaz i prąd.

Sprzedawcy produktów spożywczych będą musieli przy kasie umieścić pisemnie czytelną informację, że "od dnia 1 lutego 2022 r. do dnia 31 lipca 2022 r. dla towarów spożywczych obowiązuje stawka podatku od towarów i usług obniżona do wysokości 0 proc.

Świętego w kominie, prezentów po szyję, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki, zimnego szampana i sylwka do rana.
24/12/2021

Świętego w kominie, prezentów po szyję, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki, zimnego szampana i sylwka do rana.

14/12/2021

Ogarniamy Polski Ład!👨‍🏫

Pamiętajcie, od 1 lipca 2022 roku z terminalem płatniczym muszą być zintegrowane tylko kasy ONLINE. 💳

Drukarki ONLINE NIE PODLEGAJĄ TEMU obowiązkowi!😀

Wynika to z "Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące". Zgodnie z nim drukarki fiskalne nie muszą mieć interfejsu komunikacyjnego z terminalem płatniczym.

Więcej - https://www.posnet.com.pl/okiem-eksperta/post/308/polski-lad---co-z-niego-wynika-dla-uzytkownika-urzadzen-fiskalnych

08/12/2021

Większość zapisów Polskiego Ładu wejdzie w życie już za niecały miesiąc. Dla naszej branży i naszych klientów jedną z najważniejszych kwestii jest obowiązek płatności bezgotówkowych. 💳

Od 1 stycznia 2022 roku przedsiębiorcy ewidencjonujący sprzedaż na urządzeniach fiskalnych (kasach i drukarkach fiskalnych, ONLINE i starszego typu) będą musieli umożliwić klientom płatności bezgotówkowe. 📲💳

Nowy obowiązek obejmuje tylko przedsiębiorców zobligowanych do stosowania kas rejestrujących.

Więcej - https://www.posnet.com.pl/okiem-eksperta/post/308/polski-lad---co-z-niego-wynika-dla-uzytkownika-urzadzen-fiskalnych

25/11/2021

🟧 Polski Ład i jego efekty dla systemu podatkowego skłoniły wielu przedsiębiorców do rozważań nad właściwą formą prawną ich firm. Spływa do nas wiele pytań od podatników w tej sprawie. Najczęstsze pytanie, to czy po zmianie formy prawnej potrzebna jest wymiana kasy fiskalnej?

🟧 Gdy dochodzi do zmiany formy prawnej podmiotu, a w szczególności przy przejściu z jednoosobowej działalności gospodarczej na formę spółki prawa handlowego i gdy zmienia się NIP podmiotu, konieczna jest wymiana kasy fiskalnej lub co najmniej pamięci fiskalnej w obecnie używanej kasie. Jest to związane także z odczytem i zamknięciem starego urządzenia.

🟧 Ponieważ Polski Ład wprowadza bardzo wiele zmian w zakresie stawek podatkowych oraz rozliczania składki zdrowotnej, właściwa decyzja o wyborze przyszłej formy prawnej przedsiębiorstwa może mieć istotny wpływ na wysokość późniejszych obciążeń podatkowych i prawidłowość rozliczeń. Dotyczy to także przedsiębiorstw już działających i wchodzących w nową rzeczywistość ekonomiczną w roku 2022. Księgowi i doradcy podatkowi rekomendują różne rozwiązania w zależności do sytuacji konkretnych firm. Planując wszystkie ZA i PRZECIW, zawsze warto pamiętać, że przedsiębiorca dokonujący powyższej zmiany musi dokonać także wymiany kasy fiskalnej.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszą stronę:
https://novitus.pl/polski-lad-nowe-obowiazki-uzytkownikow-kas-fiskalnych

23/11/2021

🟧 Polski Ład to nie tylko kwestia obowiązkowego instrumentu płatniczego. Nowe przepisy nakładają na przedsiębiorców jeszcze jeden ważny obowiązek.

🟧 Nowy obowiązek wchodzi w życie 1 lipca 2022 roku. Jeśli przedsiębiorca stosuje kasy online, a do płatności „instrumentem płatniczym” wykorzystuje terminal płatniczy, to ma obowiązek łączenia tego terminala z kasą online. Dokonując wyboru urządzeń fiskalnych oraz terminali płatniczych warto więc już teraz wziąć pod uwagę możliwość ich połączenia w przyszłości i zadbać o zgodność obu urządzeń.

Obowiązek wynika z zapisu:
„3. Przedsiębiorca, który zapewnia możliwość przyjmowania płatności przy użyciu terminala płatniczego i prowadzi ewidencję sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących, które umożliwiają połączenie i przesyłanie danych między kasą rejestrującą a Centralnym Repozytorium Kas, określone w art. 111a ust. 3 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, zapewnia współpracę kasy rejestrującej z terminalem płatniczym zgodnie z wymaganiami technicznymi dla kas rejestrujących, określonymi w przepisach wykonawczych wydanych na podstawie tej ustawy.”

🟧 Teoretycznie termin wejścia w życie tych przepisów może być przesunięty. Wynika to z zapisu: „4. Minister właściwy do spraw gospodarki, w porozumieniu z ministrem właściwym do spraw finansów publicznych, może zwolnić, w drodze rozporządzenia, na czas określony, niektórych przedsiębiorców z obowiązku, o którym mowa w ust. 1, mając na uwadze możliwości techniczno-organizacyjne zapewnienia konsumentowi prawa do zapłaty przy użyciu instrumentu płatniczego.”

🟧 Powyższy obowiązek nie dotyczy użytkowników drukarek fiskalnych online, gdyż te są wyłączone z obowiązku posiadania interfejsu komunikacyjnego z terminalem płatniczym na mocy § 6. 7) c. Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące na podstawie którego do tej pory wszystkie urządzenia online otrzymały homologację Prezesa GUM. Taki sam zapis znalazł się w znowelizowanym Rozporządzeniu w sprawie wymagań technicznych dla kas rejestrujących.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszą stronę:
https://novitus.pl/polski-lad-nowe-obowiazki-uzytkownikow-kas-fiskalnych

Zapraszamy także do przeczytania dzisiejszego ciekawego wywiadu z ministrem finansów Tadeuszem Kościńskim, który rzuca więcej światła na nadchodzące zmiany w przepisach i stanowisko ministerstwa w kluczowych kwestiach. Z treści dowiecie się sporo nie tylko o przyszłym obowiązku łączenia kas online i terminali, ale także o nadchodzących zmianach w bankowości, czy o przyszłości fundacji Polska Bezgotówkowa.

Więcej na: https://www.cashless.pl/10972-tadeusz-koscinski-rozmowa

Adres

Ulica Karmelkowa 66
Wroclaw
52-319

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00

Telefon

+48693737383

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kas-Tech kasy i drukarki fiskalne umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kas-Tech kasy i drukarki fiskalne:

Udostępnij