02/06/2026
W weekend odbyły się kolejne zajęcia Studia Podyplomowe Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem na Akademia Leona Koźmińskiego - Kozminski University.
Wojtek miał przyjemność prowadzić zajęcia dla uczestników kierunku i dzielić się praktyczną wiedzą oraz doświadczeniem z obszaru cyberbezpieczeństwa.
Dziękujemy wszystkim studentom za aktywność, ciekawe pytania i świetną atmosferę podczas zajęć. 👏
Do zobaczenia na kolejnych zjazdach!