03/12/2025
Krajowy System eFaktur (KSeF) wejdzie do użytku już 1 lutego 2026 roku. Mimo, że istnieje jeszcze wiele niejasności, to firma InsERT cały czas prowadzi prezentacje i szkolenia w tej dziedzinie. Dzisiaj we Wrocławiu uczestniczymy w Insert Roadshow 2025 KSeF.
Już niebawem przygotujemy dla klientów Grandifer i pozostałych chętnych zestaw potrzebnych informacji, a także propozycje webinarów i szkoleń.
Zapraszamy.
Krajowy System eFaktur (KSeF) wejdzie do użytku już 1 lutego 2026 roku. Mimo, że istnieje jeszcze wiele niejasności, to firma InsERT cały czas prowadzi prezentacje i szkolenia w tej dziedzinie. Dzisiaj we Wrocławiu uczestniczymy w Insert Roadshow 2025 KSeF. Już niebawem przygotujemy dla klien...