19/03/2016
Wiele pytań było odnośnie EXCUP #2 a więc mam przyjemność poinformować że turniej wystartował!
Turniej rozgrywać się będzię w systemie 5on5
16/32 drużyny *
Nagrody:
1 Miejsce -- 10/20 kluczy
2 Miejsce -- 4/8
3 Miejsce -- Darmowy slot w nastepnym turnieju/+ zwrot wpisowego
(+ opcjonalnie MVP turnieju)
Co zrobić żeby zagrać w turnieju ?
1.Wysłać jeden klucz lub skiny w wartości 2.50-3 euro wpisowego do administratora turnieju. (Pamiętajcie że poprzez wpisowe fundujemy nagrody)
- Podczas wysyłania kluczyka napiszcie nazwę teamu, od razu zostanie wpisany on do drabinki
2.Wysłać zgłoszenie swojego teamu na email ([email protected]) , lub na facebooka, które musi zawierać:
Nazwa drużyny + Steam kapitana i członków teamu
Steamy administratorów :
http://steamcommunity.com/profiles/76561198072671517/
http://steamcommunity.com/id/shocikoff/
Płatności wpisowego (link do wymiany) :
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=112405789&token=YuTpfSf5
Regulamin turnieju EXCUP #2 :
1.Maksymalna liczba drużyn w turnieju kwalifikacyjnym wynosi 32 drużyny.
2.Pierwsze mecze będą rozgrywane w systemie BO1 (grupy)
3.Nożówka rozgrywana jest na początku każdej mapy.
4.W przypadku remisu (15:15), rozgrywane są dogrywki po każdej ze stron w systemie MR3 bądź MR5.
5.Mapy banują kapitanowie obu drużyn.
6.Obowiązkowe jest nagrywanie "demka" całego meczu .
7.Mapy na których rozgrywany jest turniej :
de_dust2
de_train
de_cache
de_inferno
de_mirage
de_overpass
de_cobblestone
8.Używanie chatu w grze w celu zirytowania/obrażenia przeciwnika jest surowo zabronione.
9.Maksymalny czas, w którym drużyna może się spóźnić na mecz od zaakceptowanej wcześniej godziny to 15 minut.
10.Nieprzybycie przeciwników musi być udokumentowane screenshotem z rcon status.
11.Każda drużyna ma prawo do 2 pięciominutowych pauz(wyjątki!).
12.Główny organizator turnieju jak i osoba streamująca mecz ma prawo do przebywania na Spekcie w momencie rozgrywania meczu turniejowego.
13.Po każdym skończonym meczu musi być wysłany SS uwzględniający wynik i statystyki graczy z wygranego teamu (na tej podstawie będzie wybierany MVP turnieju .
14.Drużyna przegrana ma prawo prosić przeciwny team o demka, lecz tylko od dwóch osób.
15.Jeżeli gracz poproszony o demko nie wrzuci go , mecz będzie powtarzany.
16.Jeżeli gracz wrzuci demko tylko z 1 mapy zamiast 2 to powtarzany będzie mecz na mapie z której gracz nie posiadał nagranego demka.
17.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Fan page : https://www.facebook.com/TheVampirex/ Ephixa: https://www.facebook.com/Ephixa Turniej: https://www.facebook.com/excup5on5/ Turniej 5on5 organizowany przez moją osobę :) Serdecznie zapraszam. CSGOstats @ http://csgo-stats.com/76561198072671517/ My dota stats @ http://www.dotabuff.com/playe…