EXCUP - Amatorska Liga 5on5

EXCUP - Amatorska Liga 5on5 Witamy. Zajmujemy się organizacją turniejów CS:GO. Niebawem pojawi sie pierwszy turniej 5on5, a następnie turniej 1on1! Serdecznie zapraszamy do zapisów.

19/05/2016

Drugą edycję turnieju wygrał Autokar P. serdeczne gratulacje!:)
Ostatni został mecz o 3 miejsce, ILG.Green vs The Penguins.
Zapisy do następnej edycji ruszą niebawem więc śledźcie nas!
Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów oraz partnerów:)
Pukawka.pl
Polska scena CS:GO

17/05/2016

HoC.eSport wraz z Autokarem P. rozegrają dziś finał drugiej edycji o godzinie 21. :) Stream o 21 w komentarzu.

03/05/2016

Zapraszamy na stream meczy HoC.eSport vs ILG.Silver:)
Link w komentarzu.

25/04/2016

Wszystkie mecze grupowe zostały już rozegrane , oraz wyniki wprowadzone:)
A tak prezentuje się faza pucharowa: http://challonge.com/excup2
W fazie pucharowej, wszystkie mecze BO3. Gramy na starym map pulu czyli inferno zostaje:)
Czas na rozegranie ćwierćfinałów do 4 maja . (Jeżeli drabinka ruszy szybciej, mecze będzie można już rozgrywać)
Kontakt do kapitanów drużyn:

ILG.Blue http://steamcommunity.com/id/speeder_/
AutokarP http://steamcommunity.com/id/teyy3/

Braveran http://steamcommunity.com/id/officialrosennn/
ILG.Green http://steamcommunity.com/id/hajtTC/

HoC.Orange http://steamcommunity.com/profiles/76561198072671517/
ILG.Silver http://steamcommunity.com/id/JemZupke/

WeBringHell https://steamcommunity.com/id/cinu
ThePenguins http://steamcommunity.com/id/muricaf**kyeahh/

18/04/2016

Okres czasu na rozegranie fazy grupowej zostaje przedłużony do 25 Kwietnia . :)
A tak prezentują się mecze:
*Grupa A: Win LOSE

ILG.Blue @ 4 0
xBYTE @ 0 1 --- Rezygnacja
Team Reality @ 0 3 --- Rezygnacja
Braveran @ 2 1
Agenci 0.7 @ 1 2

*Grupa B:

Funrise @ 0 2 --- Rezygnacja
Qap.eSport @ 0 3
ILG.Silver @ 3 1
WeBringHell @ 4 0
Conquers Team @ 1 2

*Grupa C:

HoC.Orange @ 3 1
Kat eSPORT @ 2 2
Dazzling Players @ 2 2
TheNatoorath @ 0 4
The Penguins @ 3 1

*Grupa D:

Saluto & Exercitatione @ 1 2
ScammerZ @ 0 4
Autokar Przyjebów @ 3 1
Team'Quality @ 1 2
ILG.Green @ 4 0

09/04/2016

Sponsorem serwerów w naszym turnieju jest Pukawka.pl
Serdeczne podziękowania dla nich :)

07/04/2016

A więc wytrzymaliście już do startu :) Udział w #2 Edycji weźmie 20 drużyn
P**a nagród wynosi 20 kluczy.
Mecze BO1 w grupach(każdy z każdym), rundy nożowe na początku każdego meczu.
Czas na rozegranie fazy grupowej do 20 Kwietnia.

Grupa A:
ILG.Blue http://steamcommunity.com/id/speeder_/
UnderDogs (ex xBYTE) http://steamcommunity.com/id/iml3gend/
Team Reality ---- Zrezygnowali z turnieju.
Braveran http://steamcommunity.com/id/officialrosennn/
Agenci 0.7 http://steamcommunity.com/id/crashovsky/

Grupa B:
Funrise http://steamcommunity.com/id/totti505/
Qap.eSport http://steamcommunity.com/profiles/76561198188105955/
ILG.Silver http://steamcommunity.com/id/JemZupke/
WeBringHell https://steamcommunity.com/id/cinu
ConQuers Team http://steamcommunity.com/id/KrizzJ

Grupa C:
HoC.Orange http://steamcommunity.com/profiles/76561198072671517/
KaT eSPORT http://steamcommunity.com/id/psznejk/
Dazzling Players http://steamcommunity.com/id/nawojski/
TheNatoorath http://steamcommunity.com/id/GrubyKing93
The Penguins http://steamcommunity.com/id/muricaf**kyeahh/

Grupa D:
Saluto & Exercitatione http://steamcommunity.com/profiles/76561198049571445
ScammerZ http://steamcommunity.com/id/DanciaKK
Autokar Przyjebów http://steamcommunity.com/id/teyy3/
Team'Quality http://steamcommunity.com/profiles/76561198191307702/
ILG.Green http://steamcommunity.com/id/hajtTC/

04/04/2016

Zapisy kończą się 7 kwietnia, do 8 kwietnia przyjmujemy wpisowe od drużyn :) 10 kwietnia start turnieju :) Zapraszamy do zapisów!

26/03/2016

Aktualnie zapisało się już 15 teamów:) W momencie gdy będziemy mieli zapisanych ponad 16 drużyn podamy dokładną datę startu turnieju , a więc zapraszamy do zapisów! :)

23/03/2016

A więc na razie zapisało się 10 drużyn, więc spieszcie się! Drabinka będzie dostępna dopiero po starcie turnieju. Najprawdopodobniej oprócz kluczy za 1 miejsce w turnieju będą również podkładki qck :)

19/03/2016

Wiele pytań było odnośnie EXCUP #2 a więc mam przyjemność poinformować że turniej wystartował!

Turniej rozgrywać się będzię w systemie 5on5
16/32 drużyny *
Nagrody:
1 Miejsce -- 10/20 kluczy
2 Miejsce -- 4/8
3 Miejsce -- Darmowy slot w nastepnym turnieju/+ zwrot wpisowego
(+ opcjonalnie MVP turnieju)


Co zrobić żeby zagrać w turnieju ?

1.Wysłać jeden klucz lub skiny w wartości 2.50-3 euro wpisowego do administratora turnieju. (Pamiętajcie że poprzez wpisowe fundujemy nagrody)
- Podczas wysyłania kluczyka napiszcie nazwę teamu, od razu zostanie wpisany on do drabinki

2.Wysłać zgłoszenie swojego teamu na email ([email protected]) , lub na facebooka, które musi zawierać:
Nazwa drużyny + Steam kapitana i członków teamu

Steamy administratorów :
http://steamcommunity.com/profiles/76561198072671517/
http://steamcommunity.com/id/shocikoff/

Płatności wpisowego (link do wymiany) :
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=112405789&token=YuTpfSf5
Regulamin turnieju EXCUP #2 :

1.Maksymalna liczba drużyn w turnieju kwalifikacyjnym wynosi 32 drużyny.
2.Pierwsze mecze będą rozgrywane w systemie BO1 (grupy)
3.Nożówka rozgrywana jest na początku każdej mapy.
4.W przypadku remisu (15:15), rozgrywane są dogrywki po każdej ze stron w systemie MR3 bądź MR5.
5.Mapy banują kapitanowie obu drużyn.
6.Obowiązkowe jest nagrywanie "demka" całego meczu .
7.Mapy na których rozgrywany jest turniej :
de_dust2
de_train
de_cache
de_inferno
de_mirage
de_overpass
de_cobblestone

8.Używanie chatu w grze w celu zirytowania/obrażenia przeciwnika jest surowo zabronione.
9.Maksymalny czas, w którym drużyna może się spóźnić na mecz od zaakceptowanej wcześniej godziny to 15 minut.
10.Nieprzybycie przeciwników musi być udokumentowane screenshotem z rcon status.
11.Każda drużyna ma prawo do 2 pięciominutowych pauz(wyjątki!).
12.Główny organizator turnieju jak i osoba streamująca mecz ma prawo do przebywania na Spekcie w momencie rozgrywania meczu turniejowego.
13.Po każdym skończonym meczu musi być wysłany SS uwzględniający wynik i statystyki graczy z wygranego teamu (na tej podstawie będzie wybierany MVP turnieju .
14.Drużyna przegrana ma prawo prosić przeciwny team o demka, lecz tylko od dwóch osób.
15.Jeżeli gracz poproszony o demko nie wrzuci go , mecz będzie powtarzany.
16.Jeżeli gracz wrzuci demko tylko z 1 mapy zamiast 2 to powtarzany będzie mecz na mapie z której gracz nie posiadał nagranego demka.
17.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.

Fan page : https://www.facebook.com/TheVampirex/ Ephixa: https://www.facebook.com/Ephixa Turniej: https://www.facebook.com/excup5on5/ Turniej 5on5 organizowany przez moją osobę :) Serdecznie zapraszam. CSGOstats @ http://csgo-stats.com/76561198072671517/ My dota stats @ http://www.dotabuff.com/playe…

18/03/2016

Przyszykujcie się na małą dawkę informacji dotyczącą spotkania Lan w Świebodzicach, organizowanego pod naszą banderą!:)

Adres

Swiebodzice
58-160

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy EXCUP - Amatorska Liga 5on5 umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do EXCUP - Amatorska Liga 5on5:

Udostępnij