31/05/2026
Współpraca z lokalnymi firmami i instytucjami to dla mnie coś więcej niż realizacja kolejnych projektów 🤝
To możliwość poznawania potrzeb lokalnej społeczności, budowania relacji i wspólnego tworzenia wartościowych inicjatyw 📍
Mam przyjemność współpracować z kilkoma firmami i instytucjami z naszego regionu, co bardzo sobie cenię. Każda taka współpraca to nowe doświadczenia, ciekawe wyzwania i wzajemne zaufanie.
Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się mi zaufać i powierzyć swoje projekty. To dzięki Wam mogę rozwijać swoją markę i robić to, co naprawdę lubię ✨
Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych realizacji i kreatywnych pomysłów.
🤎 Dziękuję za zaufanie i liczę na dalszą współpracę!