27/06/2021
Szanowni Przyjaciele, Koleżanki i Koledzy oraz wszyscy miłośnicy kolarstwa, zwracamy się do Was z wielkim apelem oraz zapraszamy na wyjątkową edycję IC Podhale.
Nie ma chyba osoby w tym kraju, która nie słyszałaby o wielkim pożarze i nieszczęściu w Nowej Białej.
To wieś, która bliska jest naszemu sercu, ponieważ często leży na naszej trasie.
Zawsze napotykamy tam na kibicujące dzieciaki i to jest piękne 😍
Jeden z naszych kolegów bardzo chce pomóc Panu Jankowi ze zdjęcia poniżej, ponieważ do Pana Janka szczęście w życiu nie uśmiechało się zbyt często.
Pomijając problemy rodzinne, 5 lat temu Pan Janek stracił swój dom w pożarze, co załamało jego życie po raz kolejny.
Teraz, kiedy wstał z kolan i odbudował to, co stracił, kolejny pożar z minionego tygodnia zawalił jego świat😞
Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak pomóc w tej sprawie i pojechać dla Pana Janka w najbliższym IC.
Zapraszamy wszystkich miłośników kolarstwa na ta wyjątkową ścigackę.
Apelujemy również do całego środowiska rowerowego z całej Polski o zorganizowanie u siebie zbiórki dla Pana Janka.
Nawet nie wiecie jak bardzo potrzebuje Waszej pomocy!
Co zrobić z zebranymi pieniędzmi napiszemy Wam w wiadomości prywatnej.
IC Podhale już teraz w imieniu Pana Janka dziękuje wszystkim darczyńcom.
Poniżej plan na środę:
Start: Rondo JP II - Biedronka godz. 17.00, przystanek Groń 17.20 ostry.
Dzielimy się na 15-osobowe grupy.
Grupy z generalki IC, jadą full trasę 55km przez Dursztyn, w kolejności III LIGA, I liga, II LIGA. Grupy, które przyjeżdżają charytatywnie jadą krótkie IC/revers 40km - start: Nowa Biała, Falsztyn, Niedzica, Trybsz.
Po przejechaniu mety, spotykamy się dalej, czyli w pizzeri w Gronkowie, gdzie dopychamy puszkę i w kilka osób jedziemy ścieżką przekazać puszkę do Nowej Białej.