02/12/2024
🎶 **Festiwal Zaduszki In Memoria 2024 – wyjątkowy czas pełen wzruszeń!** 🎶
Cóż to był za festiwal! 💫 Osiem koncertów w przepięknych miejscach, za każdym razem z niemal pełną publicznością. 🎤❤️ Każdy występ to niezwykłe emocje, chwile radości, wzruszeń i niezapomnianych przeżyć. Publiczność nagradzała artystów gromkimi brawami na stojąco, a bisy były nieuniknione! 👏✨
Z tego miejsca chcemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i realizacji tegorocznej edycji:
🙏 Publiczności – za Waszą obecność, ciepłe słowa i wspaniałą energię! 💓
🎛️ Gigasound Technika Estradowa Miłosz Stachurski Rafał Gojdka Piotr Brylowski – za perfekcyjny dźwięk! 🎶
🎤 Marcinowi Aleksandrowiczowi z SoundVision – za pożyczenie mikrofonów, które pozwoliły artystom brzmieć tak pięknie.
🏛️ Patronom honorowym – Stanisław Tomczyszyn - Poseł na Sejm RP oraz Marcin Jabłoński Marszałek Województwa Lubuskiego – dziękujemy za wsparcie i obecność.
📻 Gazeta Lubuska i Radio Index 96 fm – za medialny patronat, który dotarł do wielu serc.
💼 Dyrektorowi Departamentu Społecznego Andrzejowi Ziarkowi – za nieocenioną życzliwość i pomoc.
🤝 Partnerom festiwalu – Lubuskie, Gmina Lubsko, Urząd Gminy Zabór, Gmina Lipinki Łużyckie, Miasto i Gmina Witnica, UM Szprotawa, Miastu Małomice, Gmina Dąbie, Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Przytoku, Parafia NSPJ Lubsko, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Nasz Ośrodek ", Marta Panicz-Szajnkenig – Wasze zaangażowanie uczyniło te wydarzenia możliwymi!
To była edycja, której nie zapomnimy. 🌟 Dzięki Wam wszystkim stworzyliśmy coś wyjątkowego, co zapisało się w naszych sercach i pamięci.
Już teraz czekamy na kolejne spotkanie! Do zobaczenia za rok! 💜🎷