21/06/2026
📅 17 czerwca odbyło się pierwsze posiedzenie Uczelnianego Samorządu Studentów kadencji 2026–2028.
Był to ważny moment dla naszej społeczności – podczas posiedzenia wybrano nowe Prezydium USS oraz powołano posłów i przewodniczących komisji, którzy przez najbliższe dwa lata będą działać na rzecz studentów.
Przedstawiamy skład Prezydium USS na kadencję 2026–2028:
🔹 Przewodniczący USS – Szymon Myśliwiec
🔹 Zastępcy Przewodniczącego – Lila Anasik, Kaja Stechnij oraz Kamil Kolasiński
🔹 Sekretarz – Natalia Gryczka
To dopiero początek! Już wkrótce poznacie pozostałych członków naszego zespołu, posłów oraz przewodniczących komisji.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i gotowość do działania. Przed nami wiele nowych inicjatyw, projektów i wyzwań, które będziemy realizować wspólnie dla studentów.
📢 Jeśli chciał(a)byś do nas dołączyć, mamy dobrą wiadomość! Na początku nowego roku akademickiego odbędzie się nabór uzupełniający do USS. Zachęcamy wszystkich aktywnych studentów do śledzenia naszych mediów społecznościowych i zgłoszenia swojej kandydatury.
Razem tworzymy samorząd dla studentów i ze studentami! 🫶🏼
DziałamyRazem