23/07/2022
Dzień dobry!
Czwarteczek dziś, robota idzie pełną parą.
Właśnie zasiliłam półki drewnianymi zakładkami do książek.
Zrobiłam ich wczoraj 20, na więcej siły mi nie wystarczyło, ale dziś zrobię kolejne. Zapach rozgrzanego drewna w domu sprawił, że spało mi się rewelacyjnie!!
Jutro (piątek, 22/07) będziemy miały z Mileną nieczynne.
Szykujemy dla Was coś specjalnego i musimy być obie w innym miejscu 😈😈😈
W niedzielę zapraszamy Was na przy ❤️
Oczywiście będziemy.
W Rejsie odbędzie się tego dnia także giełda winyli, więc to doskonała opcja, aby się wybrac tego dnia na Przystań 💙🧡
Myślę, że lipiec i sierpień Was zadowoli pod względem asortymentu 😈😈😈
A ja...cóż, biorę w ręce kubki i filiżanki i do półek 😎😎😎😎
Szczegóły w poniedziałek 😎
Ściskam Was!
Kamila.