06/03/2022
Alerta!!! Alerta!!! Mamy to!!!
Zbiórka sortu mundurowego, materiałów opatrunkowych, żywności, oraz wszelkich niezbędnych rzeczy potrzebnych ukraińskim siłom obrony terytorialnej Lwowa dobiegła końca!!!
Pracując przez kilka długich dni zebraliśmy całkiem sporo. Jak również wyprodukowaliśmy wkłady do kamizelek kuloodpornych. Akcja rozpoczęta we wtorek1.03 zakończona została przekazaniem wyżej wymienionych "gratów"obrońcom 6 dni później. Otrzymałem od Nich szczere wyrazy wdzięczności za braterstwo, poświęcenie i wielkie serce. Myślę że najlepszą nagrodą jest radość naszych braci dla których każde wsparcie w obliczu tragedii wojny jest na wagę złota.
Kurz dziś już opadł, więc czas na rozliczenia podziękowania niesamowite ukłony etc etc etc...
Długa jest lista darczyńców, wolontariuszy, kolegów, koleżanek jak i wszystkich którzy odpowiedzieli na odezwę z takim zaangażowaniem którego się kompletnie nie spodziewałem... Wszyscy ci ludzie są wielcy!!! Niemniej jednak trzeba wymienić z nich kilka osób i firm. W pierwszej kolejności poza kolejnością firmę Laser Cut i Piotra Kolasę wraz z kolegami którzy ufundowali oraz wyprodukowali 100 płyt stalowych stanowiących integralną część dostarczonych finalnie wkładów. Idąc tropem produkcyjnym dziękuję całej ekipie "Warsztatu", za udostępnienie miejsca, ufundowania gumy i innych materiałów niezbędnych do wykonania wyżej wymienionych. Wiele z tych osób pomagało też przy chałupniczej produkcji, załadunku i logistyce..... Lecimy dalej!! Dziękuję również Studiu Hardcore Tattoo, Katarzynie Ponikowskiej, Damianowi Piekutowi, Bartkowi Chodkiewiczowi wraz z familią, "Rafikowi" Paradysowi, Nostromo Soundsystem, Mateuszowi Fornalowi, Justynie Wilczek (za wyrozumiałość), Wiesławie Zadeckiej-Chwała, Marcinowi "Cinasowi" Janda, Dominikowi "Etnorytowi"Rolek, Przemek Kłosiński ,oraz wszystkim których nie wymieniłem z czystej sklerozy i tych których nie znam z imienia i nazwiska.
GDYBY NIE WY WSZYSCY I WASZA POMOC; COŚ CO MIAŁO BYĆ MALUTKA KROPELKĄ W MORZU POTRZEB, OKAZAŁO SIĘ PROMYKIEM NADZIEI DLA WIELU LUDZI W TYM STRASZNYM CZASIE !!!!
SYTUACJI KTÓRA SPADŁA NA NICH PRZEZ DECYZJĘ SZALEŃCA JEGO CHOREJ, ZAKŁAMANEJ AMBICJI I DOKTRYNIE MOCARSTWOWOŚCI!!!! WSZYSCY MOŻEMY ŻYĆ DALEJ Z POCZUCIEM SPELNIONEGO OBOWIĄZKU WOBEC SAMYCH SIEBIE I NASZYCH BRACI I SIÓSTR WALCZĄCYCH O SWÓJ "DOM" !!!
Myślę że nie jest to ostatnie nasze słowo. W dalszym ciągu możecie przynosić niezbędne rzeczy!! Zarówno na Warsztat jak i do Studio Hardcore Tattoo na ulicy św. Tomasza26 ( w czasie godzin otwarcia studia).... Proszę śledzić profil mój jak i studia będziemy tam wrzucać kolejne informacje... Raz jeszcze serdecznie dziękuję Piotr Norman Chwała