30/03/2020
Serwis laptopów jest normalnie czynny w trakcie epidemii koronawirusa (COVID-19).
W związku z ciężką sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 chcemy zaznaczyć, że nasz serwis laptopów nadal jest otwarty w normalnych godzinach pracy - od poniedziałku do piątku (9:00 - 19:00) oraz w soboty od (10:00 - 15:00). Chcemy także Państwa zapewnić, że podjęliśmy stosowne kroki w celu ochrony naszych klientów i pracowników przed zarażeniem koronawirusem.
Zdecydowaliśmy się na dodatkowe środki bezpieczeństwa chroniące zarówno Państwa jak i naszych pracowników. Oto lista wprowadzonych zmian:
1. W lokalu może znajdować się tylko jedna osoba. Osoby oczekujące prosimy o pozostanie na zewnątrz lokalu. Zalecamy zachować odstęp nie mniejszy niż 2 metry.
2. Osoba znajdująca się w lokalu powinna pozostać w strefie bezpieczeństwa wyznaczonej żółto-czarną taśmą.
3. Każdy oddawany laptop jest dezynfekowany za pomocą specjalistycznych środków zabijających koronawirusa. Każdy laptop jest dezynfekowany w momencie przyjęcia oraz odbioru.
4. Powierzchnie i przedmioty z którymi mają kontakt klienci - miejsce przyjęcia, terminal płatniczy, klamki i krzesła są dezynfekowane po każdej osobie.
5. Między klientem a pracownikiem serwisu znajduje się szyba, która zapobiega przedostaniu się koronawirusa.
6. Lokal jest wielokrotnie wietrzony w trakcie dnia.
7. Nasi pracownicy codziennie mierzą temperaturę oraz monitorują, czy nie wystąpiły u nich jakiekolwiek objawy mogące świadczyć o zakażeniu koronawirusem, a także ograniczyli do minimum kontakt z innymi osobami.
Przepraszamy za wszystkie niedogodności, ale uważamy, że zdrowie jest najważniejsze. Mamy nadzieję, że Państwo to rozumieją i będą się czuli dzięki temu dużo bezpieczniejsi przychodząc do naszej firmy.
Zamierzamy pracować do momentu, aż sytuacja nie zrobi się krytyczna lub nie zostaną wprowadzone dodatkowe obostrzenia ze strony rządu. Zapewniamy także, że jeśli zdecydujemy się na czasowe zamknięcie działalności umożliwimy klientom odbiór ich sprzętu.
Życzymy dużo zdrowia i pozytywnego nastawienia w tym ciężkim okresie!