27/07/2020
Dziękujemy medykom za ich ciężką pracę! Dziękujemy również Samorządowi Studentów UJ za zbiórkę "Przyłbica dla Medyka" i możliwość bycia jej częścią.
Z nadzieją na lepszą przyszłość - Pozdrawiamy ❤️
Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego