28/05/2026
High End Vienna 2026 już za tydzień, a tam jak zwykle
silna💪reprezentacja Polskiego🇵🇱 hi-fi czyli Fezz i Pylon.
W tym roku w naszym drugim systemie, w hali X2 na stoisku E13, zaprezentujemy:
- lampową końcówkę mocy Fezz Titania MK2
- lampowy przedwzmacniacz Fezz Sagita Prestige
- lampowy DAC Fezz Equinox Prestige empowered by LampizatOr
- kolumny Pylon Audio Jade 10
Całość systemu dopełni okablowanie Tellurium Q z serii Black II.
Przedpremierowo będziecie mogli zobaczyć także najnowsze wcielenie topowego zintegrowanego wzmacniacza Fezz z serii EVO na lampach 300b
❤️🔥Lybra MK2❤️🔥
Do zobaczenia w Wiedniu🇦🇹 (510)