19/07/2019
Uwaga! Dużo czytania!
Kilka dni temu słowo się rzekło. Zwykle podsumowania dotyczą tego co działo się w jedną niedzielę. Tym razem robimy to inaczej. Są ludzie i nie tylko, którym należą się przede wszystkim podziękowania. Co prawda nie zaczyna się niczego od „ale”… Ale znajdziecie tutaj nie tylko podziękowania (od których zaczniemy, bo może chociaż tyle przeczytacie 8) )
Na początek klasyfikacja końcowa:
1. PROBASKET Mińsk Mazowiecki
2. RLK Team
3. Sałaciarze
4. Piw – Paw
5. GarBALLin
6. ZS2 Garwolin
Najlepsza Piątka
- Kacper Skup (PROBASKET Mińsk Mazowiecki)
- Jacek Woliński (PROBASKET Mińsk Mazowiecki)
- Grzegorz Domański ( Sałaciarze)
- Tomasz Czyżewski (RLK Team)
- Krzysztof Rękawek (GarBALLin)
MVP Rundy zasadniczej – Kacper Skup (PROBASKET Mińsk Mazowiecki)
MVP Finałów – Ahmed Djanka (PROBASKET Mińsk Mazowiecki)
Najlepszy Obrońca – Karol Kaźmierczak (Sałaciarze)
Dziękujemy! Na starcie sponsorom i partnerom. W jednym słowie Dobrodziejom. Zarówno naszej Ligi, jak i Koszykówki. Wierzcie nam, nie było by nas w takiej formie bez was:
- CSiK Garwolin
- Long Street
- Kruger & Matz
- Drukarnia Pixel
- Moto-Maszyny
- Bedok
- Atoevent
Wasze wsparcie pozwoliło nam docenić wszystkich, którzy się starali, którzy chcieli i przykładali się. Kibiców, zawodników, a także osoby, które znalazły się na hali trochę z przypadku.
Przepraszamy. Dlaczego? Bo ciągle się uczymy. Nie zawsze i nie wszystko wygląda tak jak sobie założymy, zaplanujemy i wymyślimy. Ten rok był rokiem transformacji, zmian i trochę eksperymentów. Wszak nawet nasza przesławna noblistka musiała eksperymentować, zanim została doceniona (kto wie, kogo mamy na myśli – palec pod budkę). Z naszej strony nie dostaniecie obietnicy, że błędy już się nie zdarzą, bo nie chcemy was okłamywać. Możecie być za to pewni, że dołożymy tyle ile się da, żeby błędy i niedociągnięcia eliminować z jak największym rozmachem.
W tym roku poza sprawami koszykarskimi zrobiliśmy też coś więcej. W porozumieniu z Fundacją DKMS oraz PTSS Łódź studentkami kierunku lekarsko-dentystycznego (Justyną i Dominiką) przeprowadziliśmy akcję profilaktyczną. Zarejestrowanie się jako potencjalny dawca w bazie DKMS, to profilaktyka na wielkim poziomie. Wiecie jak jest. Nie każdy bohater nosi pelerynę.
Przy okazji udało się przekonać kilkoro dzieci do większej dbałości o zęby, a to również jest ważne. Tutaj dziękujemy dodatkowo Alicji i Ani, które pomagały nam przy rejestracji. Fajne jesteście. Lubimy was. Serio!
Na koniec także podziękowania. Dla zawodników i sędziów (Piotrek i Hubert pierwsze koty za płoty 8) ). Za stworzenie pouczającego, ciekawego i sportowego wydarzenia. Dobrze być częścią czegoś takiego. A miło jest widzieć sportową rywalizację wzbogaconą bardziej niż uran, bo o przyjaźnie, sportową rywalizację i zaangażowanie. Brawo Wy. Brawo Mińsk Mazowiecki, Ryki, Puławy Garwolin. Czyli w sumie też brawo my ?
Wielkie dzięki dla tych, bez których te słowa nie zostałyby napisane. Dla osób, które robiły to co jest widoczne dla oka, ale często z miejsca, którego nie widzieliście. Kasia – niezastąpiona Pani Fotograf, dzięki której wiele kont na FB i Instagramie poszerzyło się o kolejne zdjęcia. Mateusz – człowiek orkiestra – strona internetowa na już ? Polecamy, ogarnie. Protokoły ? A ile to roboty ? Kolejny w kolekcji – Andrzej, który zawsze załatwi to co trzeba, nawet nie pytany. Michał człowiek z podobnej gliny – dzwoni, pisze -> mam to i to, przyda się ? Odpowiedź znacie. Karol - zawsze, ale to zawsze chętny i gotowy do pomocy - to dobre połączenie, i Ty też jesteś dobry. Marcinowi też dziękujemy – ważne, że on wie za co. Damian, Miłosz, Bartek – ludzie z baśni z hasłem „stoliczku nakryj się”. Paweł, człowiek od zadań specjalnych, kamerką nakręcił sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu.
Jeżeli macie problem ze zrozumieniem treści, to dobrze. Będzie to świadczyć o tym, że przy pisaniu tego, były emocje. To chyba tyle. Jeżeli kogoś pominęliśmy to… trudno. A raczej przepraszamy. Do zobaczenia za mniej niż rok!
P.S.Zażalenia prosimy przesyłać w wiadomości prywatnej. Wszelkie niewygodne komentarze będą usuwane. Znacie nas 8)
[ EDIT: Cała liga nie miałaby miejsca, gdyby nie... Krzysztof, który nie wspomniał o sobie, jako o osobie (hihi), która ogarnęła praktycznie wszytko! Także ...
Krzyś- jesteś wielki! ]- Kasia.