GLK - Garwolińska Liga Koszykówki

GLK - Garwolińska Liga Koszykówki Już od zarania dziejów wiadomo było, że rzeczą istotną w życiu, taką rzeczą która pozwoli jakoś zaspokoić ambicję jest chęć, albo wręcz potrzeba rywalizacji.

Od walk gladiatorów, przez turnieje rycerskie, brydża sportowego, sięgając nawet do walk pokemonów dochodzimy i do Tego, najważniejszego punktu. GLK - jeżeli nie wiesz co to GLK to mało wiesz o życiu. Zajmujemy się promocją koszykówki, mimo tego, że czasami może wydawać się to za dużym słowem..., to tak, robimy to. Lokalnie, trochę "śmiechowo", ale zawsze z potrzeby ducha i duszy. Mówią, że to co

rodzi się z takich właśnie powodów przetrwa długie lata i taki mamy plan i nadzieję. O marzeniach opowiemy wtedy, kiedy się ziszczą. Pamiętajcie "Ball don't lie" jak mawiał Sheed.

09/10/2022

Objevte ještě víc nápadů pro vás

W normalnych okolicznościach, niedługo powinny się pojawić zapowiedzi (którejś kolejki) XIV Garwolińskiej Ligi Koszykówk...
17/05/2020

W normalnych okolicznościach, niedługo powinny się pojawić zapowiedzi (którejś kolejki) XIV Garwolińskiej Ligi Koszykówki. Niestety jak zapewne domyśliła się większość naszych regularnych odbiorców - GLK w tyk roku nie wystartuje. Możemy walczyć na boisku, ale są rzeczy które wykraczają poza boiskowe zmagania i bez których zorganizowanie rozgrywek staje się niemal niemożliwością, ale...
Zwykle "ale" służy do poddania twierdzenia pod wątpliwość. Tak samo my poddajemy pod wątpliwość "koronne" anulowanie tegorocznych rozgrywek na garwolińskim parkiecie. Brzmi zagadkowo? To dobrze! Trzymajcie za nas kciuki, kibicujcie nam i śledźcie nasze poczynania. Działamy sezonowo, a sezon na nasze działania już się rozpoczął!
Zagramy coś, wierzę!

20/09/2019

Dlaczego tu nie ma Garwolina?! 🤔 czytać ludzie, śledzić na różnych mediach, naprawdę warto - Karol fachowiec 👏 za rok się widzimy w top 😎

POLSKA GÓRĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ!!! Koszarek bohater, Waca bohater, Ponitka PL WADE BOHATER!!!
06/09/2019

POLSKA GÓRĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ!!! Koszarek bohater, Waca bohater, Ponitka PL WADE BOHATER!!!

Wielka drużyna! Ćwierćfinał niezwykle blisko! 🇵🇱🏀



Energa SA Suzuki Polska Lubelskie Aerowatch Poland Polskie Zakłady Bukmacherskie Ministerstwo Sportu i Turystyki Sklep Koszykarza Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Rentis - smart way to travel SKLZ Polska Division B-2

jest i objazdowy fanklub Adam Waczyński 😁 pozdro i powodzenia!
22/08/2019

jest i objazdowy fanklub Adam Waczyński 😁 pozdro i powodzenia!

09/08/2019

Nie wiem czy wiecie, ale... wczoraj nasz Pani Fotograf (Kasia Mikulska) miała urodziny - osiemnaste!. My, żeby podkreślić to, że każdego dnia życzmy jej tak dobrze jak się da i jeszcze lepiej, składamy życzenia dzisiaj. Z okazji wczorajszych urodzin, piątku, weekendu i bez okazji. Dlaczego dzisiaj ? Bo chcemy, żeby zawsze miała co świętować. Bo zasłużyła. Bo możemy. Bo takie nasze prawo.
No dobra, a teraz kto się podkleja do życzeń dla Kasi?
Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje naaaam!

  to fajna sprawa. Robią fajne rzeczy. No i fajnie. Niedługo lecą na Mistrzostwa Świata, to też fajnie. A 21 sierpnia gr...
07/08/2019

to fajna sprawa. Robią fajne rzeczy. No i fajnie. Niedługo lecą na Mistrzostwa Świata, to też fajnie. A 21 sierpnia grają w Lublinie z Holandią. To będzie fajny mecz.
A wiecie, co jest najfajniejsze ? To, że nasi koszykarze nie zapominają o rzeczach ważniejszych od koszykówki. Robicie to fajnie. Bardzo.

KOSZ KADRA - Reprezentacja Polski Koszykarzy. Polish National Basketball Team. http://www.koszkadra.pl https://www.facebook.co...

Uwaga! Dużo czytania! Kilka dni temu słowo się rzekło. Zwykle podsumowania dotyczą tego co działo się w jedną niedzielę....
19/07/2019

Uwaga! Dużo czytania!
Kilka dni temu słowo się rzekło. Zwykle podsumowania dotyczą tego co działo się w jedną niedzielę. Tym razem robimy to inaczej. Są ludzie i nie tylko, którym należą się przede wszystkim podziękowania. Co prawda nie zaczyna się niczego od „ale”… Ale znajdziecie tutaj nie tylko podziękowania (od których zaczniemy, bo może chociaż tyle przeczytacie 8) )

Na początek klasyfikacja końcowa:
1. PROBASKET Mińsk Mazowiecki
2. RLK Team
3. Sałaciarze
4. Piw – Paw
5. GarBALLin
6. ZS2 Garwolin

Najlepsza Piątka
- Kacper Skup (PROBASKET Mińsk Mazowiecki)
- Jacek Woliński (PROBASKET Mińsk Mazowiecki)
- Grzegorz Domański ( Sałaciarze)
- Tomasz Czyżewski (RLK Team)
- Krzysztof Rękawek (GarBALLin)

MVP Rundy zasadniczej – Kacper Skup (PROBASKET Mińsk Mazowiecki)
MVP Finałów – Ahmed Djanka (PROBASKET Mińsk Mazowiecki)
Najlepszy Obrońca – Karol Kaźmierczak (Sałaciarze)

Dziękujemy! Na starcie sponsorom i partnerom. W jednym słowie Dobrodziejom. Zarówno naszej Ligi, jak i Koszykówki. Wierzcie nam, nie było by nas w takiej formie bez was:
- CSiK Garwolin
- Long Street
- Kruger & Matz
- Drukarnia Pixel
- Moto-Maszyny
- Bedok
- Atoevent
Wasze wsparcie pozwoliło nam docenić wszystkich, którzy się starali, którzy chcieli i przykładali się. Kibiców, zawodników, a także osoby, które znalazły się na hali trochę z przypadku.

Przepraszamy. Dlaczego? Bo ciągle się uczymy. Nie zawsze i nie wszystko wygląda tak jak sobie założymy, zaplanujemy i wymyślimy. Ten rok był rokiem transformacji, zmian i trochę eksperymentów. Wszak nawet nasza przesławna noblistka musiała eksperymentować, zanim została doceniona (kto wie, kogo mamy na myśli – palec pod budkę). Z naszej strony nie dostaniecie obietnicy, że błędy już się nie zdarzą, bo nie chcemy was okłamywać. Możecie być za to pewni, że dołożymy tyle ile się da, żeby błędy i niedociągnięcia eliminować z jak największym rozmachem.

W tym roku poza sprawami koszykarskimi zrobiliśmy też coś więcej. W porozumieniu z Fundacją DKMS oraz PTSS Łódź studentkami kierunku lekarsko-dentystycznego (Justyną i Dominiką) przeprowadziliśmy akcję profilaktyczną. Zarejestrowanie się jako potencjalny dawca w bazie DKMS, to profilaktyka na wielkim poziomie. Wiecie jak jest. Nie każdy bohater nosi pelerynę.
Przy okazji udało się przekonać kilkoro dzieci do większej dbałości o zęby, a to również jest ważne. Tutaj dziękujemy dodatkowo Alicji i Ani, które pomagały nam przy rejestracji. Fajne jesteście. Lubimy was. Serio!

Na koniec także podziękowania. Dla zawodników i sędziów (Piotrek i Hubert pierwsze koty za płoty 8) ). Za stworzenie pouczającego, ciekawego i sportowego wydarzenia. Dobrze być częścią czegoś takiego. A miło jest widzieć sportową rywalizację wzbogaconą bardziej niż uran, bo o przyjaźnie, sportową rywalizację i zaangażowanie. Brawo Wy. Brawo Mińsk Mazowiecki, Ryki, Puławy Garwolin. Czyli w sumie też brawo my ?

Wielkie dzięki dla tych, bez których te słowa nie zostałyby napisane. Dla osób, które robiły to co jest widoczne dla oka, ale często z miejsca, którego nie widzieliście. Kasia – niezastąpiona Pani Fotograf, dzięki której wiele kont na FB i Instagramie poszerzyło się o kolejne zdjęcia. Mateusz – człowiek orkiestra – strona internetowa na już ? Polecamy, ogarnie. Protokoły ? A ile to roboty ? Kolejny w kolekcji – Andrzej, który zawsze załatwi to co trzeba, nawet nie pytany. Michał człowiek z podobnej gliny – dzwoni, pisze -> mam to i to, przyda się ? Odpowiedź znacie. Karol - zawsze, ale to zawsze chętny i gotowy do pomocy - to dobre połączenie, i Ty też jesteś dobry. Marcinowi też dziękujemy – ważne, że on wie za co. Damian, Miłosz, Bartek – ludzie z baśni z hasłem „stoliczku nakryj się”. Paweł, człowiek od zadań specjalnych, kamerką nakręcił sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu.
Jeżeli macie problem ze zrozumieniem treści, to dobrze. Będzie to świadczyć o tym, że przy pisaniu tego, były emocje. To chyba tyle. Jeżeli kogoś pominęliśmy to… trudno. A raczej przepraszamy. Do zobaczenia za mniej niż rok!

P.S.Zażalenia prosimy przesyłać w wiadomości prywatnej. Wszelkie niewygodne komentarze będą usuwane. Znacie nas 8)

[ EDIT: Cała liga nie miałaby miejsca, gdyby nie... Krzysztof, który nie wspomniał o sobie, jako o osobie (hihi), która ogarnęła praktycznie wszytko! Także ...
Krzyś- jesteś wielki! ]- Kasia.

Koszykarze! Kibice! Dobrzy ludzie!W najbliższą sobotę, tj. 13.07 przy okazji Festynu Charytatywnego odbędzie się turniej...
10/07/2019

Koszykarze! Kibice! Dobrzy ludzie!
W najbliższą sobotę, tj. 13.07 przy okazji Festynu Charytatywnego odbędzie się turniej koszykówki w wydaniu 3v3. Więcej informacji niebawem. Zaklepujcie sobie termin i przybywajcie. Spotkajmy się w Miastkowie i zagrajmy o coś więcej niż pierwsze miejsce

Śmiało oznaczajcie się na zdjęciach! :) Zdjęcia: Kasia Mikulska 30.06.2019r.
04/07/2019

Śmiało oznaczajcie się na zdjęciach! :)

Zdjęcia: Kasia Mikulska

30.06.2019r.

Adres

Garwolin
08-400

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy GLK - Garwolińska Liga Koszykówki umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do GLK - Garwolińska Liga Koszykówki:

Udostępnij