27/07/2021
Takie prezenty od klientów to my lubimy ❤️
Uwaga, będzie długo 📣😉
Niejednokrotnie dziękowaliście nam w ten sposób, np warzywami, owocami z własnej działeczki lub przetworami, za drobne przysługi ale też ze zwykłej ludzkiej życzliwości 🙂 Bardzo to lubimy, zawsze staramy się tworzyć z Wami dobrą, rodzinną atmosferę. Wiedzą o tym doskonale nasi stali klienci, którzy niejednokrotnie, nawet wracając z innych zakupów wpadali do nas na pogawędkę 🙂 W miarę możliwości czasowych, gdy mniej pracy, chętnie sobie z wami rozmawialiśmy i cieszyliśmy się, że tak dobrze się u nas czujecie. Jest to dla nas mega ważne 🙂 Niektórzy nawet przychodzili do nas w kapciach bo mieszkali w tym samym budynku 😉 Oczywiście nerwowe sytuacje też się czasami zdarzały bo nie może być zawsze tak idealnie 🤷🤣 Ale do brzegu.
Przyszedł ten czas, że nasza przygoda na osiedlu Gaj i w ogóle we Wrocławiu, dużymi krokami dobiega końca. Wyjeżdżamy do innego miasta i serwis od jutra nie będzie przyjmował już zleceń. Oczywiście dla naszych stałych klientów z Wrocławia i nie tylko nadal istnieje możliwość bezpłatnej wysyłki sprzętu. Wkrótce, jak się urządzimy w nowym miejscu poinformujemy Was o lokalizacji.
Tymczasem bardzo dziękujemy Wam za te parę latek spędzonych tutaj. Przez ten czas poznaliśmy tu wiele fantastycznych ludzi, zrealizowaliśmy tysiące serwisów, sprzedaliśmy mnóstwo tonerów, dysków, myszek, klawiatur i tonę papieru 😁
Nie żegnamy się ale mówimy do zobaczenia bo wszystko płynie i nie wiadomo z kim i kiedy się znów spotkamy. Obserwujcie dalej nasz profil bo w planach dużo nowości! Nabieramy wiatru w żagle i ahoj przygodo! ⛵😄