25/03/2023
💪💪💪
Z dumą ogłaszamy, że już jutro na Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych startują pierwsze na świecie studia MBA w zakresie dekarbonizacji, których Atos jest partnerem wiodącym, a nasi eksperci znajdują się w gronie wykładowców 🔝
Atos jest światowym liderem w obszarze dekarbonizacji oraz walki o Net Zero 🌱 i właśnie dlatego w ubiegłym roku podpisaliśmy list intencyjny w celu stworzenia tego pionierskiego programu studiów.
💬 „By walka ze zmianami klimatycznymi była skuteczna, potrzebnych jest kilka czynników: po pierwsze – nowoczesne technologie cyfrowe redukujące emisje dwutlenku węgla, po drugie – chęć zmian i po trzecie – nieustanna edukacja w tym zakresie – mówi Aleksandra Tyszkiewicz, Head of TS Technology Consulting w Atos, jednocześnie pomysłodawczyni i inicjatorka studiów. – Wierzę, że studia nie tylko przyczynią się do wzrostu świadomości i przygotują obecne i przyszłe kadry do zarządzania tą zmianą, ale przede wszystkim pozwolą managerom wdrażać skutecznie narzędzia, które przyczynią się do osiągnięcia poziomu Net Zero”.
🤞 Trzymamy kciuki za wszystkich studentów i jednocześnie zapraszamy do obserwowania naszych inicjatyw, programów i dokonań na polu dekarbonizacji.
Dowiedz się więcej o programie ➡️ https://wab.edu.pl/oferta-edukacyjna/studia-mba/dekarbonizacja/