04/01/2026
Witamy w Nowym 2026 Roku! 🥳
Jesteście już gotowi na zmiany, jakie czekają Przedsiębiorców w związku z wejściem KSeF?
Obowiązek odbierania faktur w KSeF obejmie wszystkich Przedsiębiorców już od lutego 2026 roku. Obowiązkowe wysyłanie faktur do KSeF wejdzie w życie etapami – dla największych firm od lutego 2026 r., a dla większości Przedsiębiorców od kwietnia 2026 roku.
Czy masz już zaktualizowaną swoją aplikację sprzedażową w swojej restauracji lub hotelu i dostosowaną do nadchodzących zmian?
Jeśli nie, to koniecznie skontaktuj się z nami w celu wybrania najbardziej optymalnego rozwiązania dla Twojej Firmy🤝