26/11/2018
Witamy,
z ogromną przykrością musimy Państwa powiadomić, iż w nocy 22 listopada cała infrastruktura firmy wysylka24h.pl uległa spaleniu w wyniku ogromnego pożaru jaki miał miejsce w siedzibie firmy. Spaleniu uległy zarówno magazyn z całym towarem jak i biuro z zapleczem komputerowym. Stąd brak możliwości kontaktu z nami przez ostatnich kilka dni za co serdecznie przepraszamy. Dziś, dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionej z nami firmy, która udostępniła nam kilka komputerów, możemy wrócić do normalnej pracy.
Ci z Państwa, którzy współpracują z nami od dawna wiedzą,że zadowolenie naszych klientów zawsze było dla nas na pierwszym miejscu. Nawet w wyniku takiej tragedii jaka nas spotkała nie mamy zamiaru Państwa zawieść. Stąd ta wiadomość, nie chcemy się tłumaczyć, lecz poprosić o odrobinę wyrozumiałości i cierpliwości.
Zdajemy sobie sprawę, że w tej branży towar potrzebny jest z dnia na dzień, dlatego zawsze staraliśmy się realizować Wasze zamówienia natychmiast, niestety ostatnie wydarzenia zabrały nam tę możliwość.
Po rozmowach z naszymi dostawcami ustaliliśmy, że towar, jaki Państwo u nas zakupili w ciągu ostatnich kilku dni, a który całkowicie spłonął nam w czwartek, jesteśmy w stanie sprowadzić do końca tego tygodnia. Po celofany, torebki prezentowe, skrzynki drewniane, druty florystyczne jedziemy już jutro. Kleje termotopliwe mają do nas dotrzeć w środę. Produkty z gąbki florystycznej dotrą do końca tygodnia. Więc we wtorek-środę moglibyśmy zacząć realizować Państwa zamówienia. Będzie to zależało od tego co będziemy mieli z powrotem na stanie gotowego do wysyłki.
Dlatego jeśli zależy Państwu na czasie w wysyłce towaru prosimy o maila, który pomógłby nam usprawnić nadrabianie zaległości w realizacji zamówinień. Np. jeśli zmówiliście produkty z każdej z tych grup towarów, ale nie chcecie czekać do przyszłego tygodnia bo zależy Wam np tylko na celofanach/torebkach/kleju, które będziemy mieli już jutro, chętnie zredukujemy Wasze zamówienia o pozycje, których nie będziemy mieli jeszcze na stanie, a za produkty których nie wyślemy zwrócimy wam pieniądze na konto, lub - w przypadku pobrań - pomniejszymy ich wartość. Nam również bardzo zależy na jak najszybszym rozliczeniu się z Państwem za złożone zamówienia, żeby znów być na bieżąco.
Prosimy, aby w mailu zawrzeć: nick allegro, ewentualne zmiany w zamówieniu oraz numer konta jeśli wybierają Państwo zwrot pieniędzy. Ze względu na ogromną ilość wiadomości na które musimy odpowiedzieć, bardzo prosimy uzbroić się w cierpliwość.
Uruchamiamy również trzy dodatkowe numery telefonów, jeśli chcieliby się Państwo z nami skontaktować drogą inną niż mailowa: 601 301 747, 574 456 587, 694 419 985.
Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację, niestety nie byliśmy w stanie przewidzieć takiego nieszczęśliwego wypadku. Ale mamy siłę i motywację, wstajemy z kolan i za kilka dni wracamy na pełne obroty, bo sezon jeszcze się dla nas nie skończył.
Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i obiecujemy,że dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej nadrobić wszystkie zaległości.
Pozdrawiamy,
Zespół Wysyłka24h.pl