12/03/2026
Jeśli w Twojej gminie nie został wdrożony system EZD - sprawdź, ta wiadomość jest dla Ciebie.
Już 26.03.2026, o godzinie 9:00
zapraszamy na webinarium:
"Cyfrowa Symbioza: Integracja systemu GOMiG Arisco Sp z oo z systemem eZD e-Instytucja.pl – korzyści dla urzędu i mieszkańców"
Dzięki uczestnictwu w webinarze:
- poznają Państwo praktyczne korzyści integracji, potwierdzone doświadczeniami ponad 600 gmin pracujących z GOMiG,
- dowiedzą się Państwo, jak dzięki cyfryzacji zredukować obciążenie pracowników, usprawnić procesy i ograniczyć koszty,
- pokażemy, jak integracja z eZD e-Instytucja.pl zwiększa wygodę i transparentność dla mieszkańców,
- omówimy, jak integracja wpisuje się w kluczowe cele państwowe, w tym 100% digitalizację procesów urzędowych.
https://www.e-instytucja.pl/webinar/webinar-integracja-ezd-e-instytucja-pl-z-systemem-gomig-firmy-arisco-praktyczne-korzysci-dla-jst/