Áron műhelye

Áron műhelye Egy srác vagyok, aki rajong a régi műszaki cikkekért. Javítom, ápolom és gyűjtöm is őket. Üdv! A nevem Áron és amióta az eszemet tudom, mániám az elektronika.

Már gyerekként jobban érdekelt, hogy mi van a magnóban, mint a játékautó tologatása. Eddigi karrierem során az elektronika több területébe belekóstoltam, legyen az számítástechnika, híradástechnika vagy járművillamosság. Szeretnék a közeljövőben vállalkozást létrehozni az eddig tanultak alapjaira, ezért némi előzetes reklám célja van az oldalnak.

Cím

Tiszadob

Telefonszám

+36205371737

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Áron műhelye új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Áron műhelye számára:

Megosztás

Kategória

Our Story

Üdv! A nevem Áron és amióta az eszemet tudom, mániám az elektronika. Ez abban nyílvánult meg, hogy már gyerekként jobban érdekelt, hogy mi van a magnóban, mint a játékautó tologatása. Arról nem is beszélve, hogy hamarabb tudtam lerajzolni a villanybojler kapcsolási rajzát, mint házat..... Volt időszakom, amikor csak számítógépekkel foglalkoztam, de mostanában egyre inkább foglalkozom híradástechnikai eszközök, mint pl TV, Rádió, Erősítő, és hasonló eszközök javításával. Mivel én is Videoton rajongók közé tartozom, ezért azokba ástam magam bele leginkább. Profi nem vagyok, sokat nem kell elvárni tőlem, viszont amit nem tudok, abba nem kezek bele amíg alaposan át nem tanulmányoztam, de így lehet igazán megtanulni dolgokat. Sajnos/Szerencsére engem is elkapott a gyűjtési láz, mindenféle anyagi vonzat nélkül, ezért tudom, hogy egy gyűjtőnek is fontos, hogy olcsón jusson jó cucchoz. Arról nem is beszélve, hogy fontos a gyári állapot, vagy az arra való visszaállítás, ezért elég sok alkatrészt halmoztam fel, hogy a lehető legjobban beleillő alkatrészekkel dolgozgassak. Egyre több kapcsolatot építettem ki, hogy a beszerzés is egyszerű legyen, nem mellesleg én sem tudok mindent megcsinálni, így kellenek emberek akik nekem segítenek be.