19/09/2013
Tisztelt vásárlóink, érdkelődőink!
A minap sikerült konzultálni a kolegákkal, és a nyitás hétfőre fog esni.(100%).A csúszások miatt, a bepakolás, és rendezkedés folyamatban van, illetve meglehet, hogy nem az oroszlán utcába fogunk megnyitni, a kavarodások miatt, ez persze a holnapi nap folyamán fog kiderülni. További információka tehát holnap tudunk közölni önökkel.