Dobó GSM

Dobó GSM Elektornikai szaküzlet, telefon, laptop, számítógép alkatrészek eladása, telefon, laptop, sz?

19/09/2013

Tisztelt vásárlóink, érdkelődőink!

A minap sikerült konzultálni a kolegákkal, és a nyitás hétfőre fog esni.(100%).A csúszások miatt, a bepakolás, és rendezkedés folyamatban van, illetve meglehet, hogy nem az oroszlán utcába fogunk megnyitni, a kavarodások miatt, ez persze a holnapi nap folyamán fog kiderülni. További információka tehát holnap tudunk közölni önökkel.

17/09/2013

Az Alábbi üzenet fogadta ma a kolegánkat email postafiókjában:

Tiesztelt Dobó GSM KFT!

"Sajnálattal közöljük, hogy rendszerhiba miatt, a megrendelt szállítmány ezidáig késett, és sajnálatos módon még egy napot csúszni fogunk."

Nos, a kolegánk, nem túlzottan nézte ezt jó szemmel, sőt, a főnök sem, így hát telefonhívást kezdeményeztek.
Mint kiderült, a titkárnő, a szállítmányt rossz helyre címezte.
Földrajzilag, Kínába.
Megjegyzés: Szőke hajú volt a titkárnő.
Persze márcsak volt, hiszen elbocsájtották.

Ezúton is közölnénk a kedves vásárlóinkal, érdeklődőinkel, hogy a nyitás, ismételten egy napot fog csúszni.

Megértésüket köszönjük!

16/09/2013

Ki milyen nyereményjátéknak örülne a legjobban?(Ami ezzel a céggel kapcsolatos)
Csak normális ötletekre vagyunk kiváncsiak!
:)

16/09/2013

Előre jelezném, hogy a sorsolás lezárása után, érdemes megnézni, az "Egyéb" üzeneteket, hiszen, azok a szerencsések akik megnyerik, üzenetünket a facebook oda fogja továbbítani.
A levelet mindneképpen kiküldjük, sőt a weblapra, és itt is közzé lesz téve.
Reklamációt nem fogunk elfogadni!

16/09/2013

Kedves vásárlóink!

Ne csüggedjen senkisem, hiszen kéthetente újabb és újabb nyereményjátékon vehettek részt.
Egy előreláthatólagos vásárló invitáció renszert dolgoznak ki, amely lényegében annyit tesz, hogy ha egy vásárló "Invitál" egy másik vásárlót üzletünkbe, és a személy, X összegen felül vásárol, akkor, az invitáló félt, mindneképpen honoráljuk.Persze, az árszabványok is, holnapfognak kiderülni.

16/09/2013

A nyereményjátékkal való visszajelzés a kolegánk által egyenlőre csak annyi, hogy a Samsung Advancét lecserélték, még nincs friss információ, arról a telefonról amit lehet nyerni, viszont a fülgallható marad Dr. Dre beats. A további nyereményjátékainkal kapcsolatban további információk weblapunkon találhatóak.(Holnaptól)

16/09/2013

A weblap, az árlista, és termék érkezés végett szintlén csúszik. Hiszen nem tudjuk a tartalmakat valós adatokkal kitölteni.
Holnap Estére, teljes egészében elkészül. Természetesen folyamatos alakítás és karbantartás alatt lesz, míg a béta változatban fut.
1-1,5 hónapon belül igyekszünk a webshop-ot is teljes egészében kialakítani.
Megértésüket köszönjük !

16/09/2013

Sajnálatos módon a szállítók, kedd estére érkeznek meg, a lerendelt termékekkel, így a nyitást, szerdára kell csúsztatni.Az üzlet szerda reggel 9-kor, tárt karokkal várja a kedves vásárlókat!

16/09/2013

Elnzést kérünk, de technikai okok végett, a weblap csak estére készül el, illetve az árlistákat is csak este tudnám megosztani a kedves érdeklődő/vásárlókkal, illetve, első heti akciós termékeinket.
Ha van telefonjuk amitől szívesen megválnának, állapotától függetlenül, illetve, bármely telefon kellék, hozzák be, hiszen felszámítjuk.

Immár teljeskörű elérhetőséggel.
15/09/2013

Immár teljeskörű elérhetőséggel.

15/09/2013

Ki, hogy vélekedik, az utángyártott Clone telefonokról?
Önök melyik Clonet vennék meg, ha megtehetné?

15/09/2013

Mi a véleményük, az Apple telefon termékekről?
Mennyire vagytok megelégedve velük?

Cím

Szegedin

Telefonszám

+36305562882

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Dobó GSM új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Dobó GSM számára:

Megosztás

Kategória