GDI otthoni munkával velejár a számítógép sokaknak ez nagyobb gond mint gondolná azért vagyok hogy segítsek.

23/01/2022

Egy igen jó pénzforrást találtam szivesen megosztanám bárkivel

04/09/2019

Van-e számítògéped ,van-e napi egy orád pénzt keresni? Ha válaszod igen irj és tájékoztatlak .

Bocsánat! Ez igen hosszú hozzászólás! Olvassátok- e vagy sem, nem számít! De hátha…!Tudom, mondják, egy kibicnek semmi s...
06/11/2015

Bocsánat! Ez igen hosszú hozzászólás! Olvassátok- e vagy sem, nem számít! De hátha…!
Tudom, mondják, egy kibicnek semmi sem drága! De én is akarom, és a magam módján segítem, ha kell a kórház aktivizálását!De csak innét a gép mellől, mert írni egy újjal is tudok, de mozdulni azt nem… . De ahogy olvasgatom a Csoport bejegyzéseit, akik aktívák, azok se épkézláb, mozogni mindig tudó emberek. Imre sok nyűggel küzd, Éva hol biceg vagy csak alig lábal, Zita fájdalmait kezelteti, Dezső időhiányos, Piroska messze piheni az életkor terheit! Aláírás gyűjtőitek, hát igen , azok mozognak!
Ez a cikk, amihez hozzászóltatok, 2015-10-02.-én jelent meg: http://vaol.hu/.../lesz-e-eleg-orvos-lehet-e-ismet.... Egy idézet innét:
„– Vissza fogják kapni a körmendiek a kórházukat, méghozzá megújítva, egy modern intézményt – jelentette ki Bebes István, Körmend polgármestere.
Rámutatott, hogy egy ilyen volumenű fejlesztés nem „természetes folyamat”, nem csak úgy alakul, hanem azért keményen megdolgoztak, felelős tervezés, időigényes munka előzte meg a majdnem 1,5 milliárd forintos kórházfejlesztést.
Azt is kiemelte a város első embere, hogy egy közösségnek egy ilyen célért, politikától függetlenül együtt kell dolgoznia.
Nem a politikai lobbi nyomán, hanem komoly szakmai alapokra helyezve lesz húsz aktív belgyógyászati ágy a megújuló körmendi kórházban – jelentette ki V. Németh Zsolt, a térség országgyűlési képviselője.
Lakossági kérdésre felmerült még a szakorvos-ellátottság kérdése.Prof. dr. Nagy Lajos azt válaszolta: most is megfelelő az orvosok képzettsége és száma, valamint idén 22 rezidens orvos kezdett dolgozni a szombathelyi kórházban, ez azt jelenti, hogy utánpótlás is lesz a körmendi telephelyen is.”
A Facebook-os megosztás után egy hozzászólás: „Alvó vagy érdektelen községvezetők?
Kemenesalján csak a „KIS EMBEREK” akarnak működő kórházat? A községek vezetői, a települések alkalmazottai, hivatalnokai hol vannak? A petíció aláírói között, ami nyilvános, vagy épp ezért, nem található a nevük? Őket, családtagjaikat, szeretteiket nem érinti , hol és milyen távolságban gyógyulnak? Vagy tán funkcióik, beosztásuk mentesíti Őket, a minket, halandókat ért betegségektől! Vagy csak egyszerűen nem akarnak, nincs érdekükben tenni értünk?
Kemenesaljának 28 településén, az önkormányzati választások kampányában, majd minden jelölt elmondta, miértünk, az itt élőkért akar dolgozni! Majd minden településen van ennek látható jele is. De a jövőre tekintve, milyen nagyszerű tett lenne, ha közös akarattal, értünk, velünk, mindnyájunkért, a közülünk kikerülő betegeinkért elérhetnénk a kórházunk, a Kemenesaljai Egyesített Kórház újra aktivizálását!
Látjuk, azért történnek változások! Épül és lassan kész az új járó beteg rendelő. Celldömölkön és Intaházán a Kemenesaljai Egyesített Kórház telephelyein közel 80 millió forintos támogatásból napelemes rendszer került kiépítésre!
Tudjuk, értünk van!
De betegként--mert elromolhatunk--milyen tortúra és mennyi idő Pápocról vagy Kelédről Szombathelyre kerülnünk! Igaz, öntudatlan állapotba, nagy fájdalmak közt, a megváltó kezelés reményébe ilyenkor erre nem gondolunk! De utána…! Szeretteink messze! Alig várjuk, hogy jöjjenek! De tudjuk, nincs autó, a busz ritkán jár, vonat elérhetetlen! Hónapoknak tűnik az idő mire ideérnek! Aztán bumlizhatnak minden nap! Vagy nem, mert még van munkahelyük és munkájuk! Vagy éppen pénzük nincs a mindennapos utazásra!
A helybeni, a közeli, a működő Kemenesaljai Egyesített Kórház, az ilyen helyzetet kizárja! Betegen ezért nem streszelünk!
Csak gyógyulunk! Itt! Helyben! Itthon!
Polgármesterasszonyok! Polgármesterek!
VELÜNK! KÖZÖSEN! EGYÜTT!
Boba, Borgáta, Celldömölk, Csönge, Duka, Egyházashetye, Jánosháza, Karakó, Keléd, Kemeneskápolna, Kemenesmagasi, Kemenesmihályfa, Kemenespálfa, Kemenessömjén, Kemenesszentmárton, Kenyeri, Kissomlyó, Köcsk, Mersevát, Mesteri, Nagysimonyi, Nemeskeresztúr, Nemeskocs, Ostffyasszonyfa, Pápoc, Szergény, Tokorcs, Vönöck lakosaival tegyünk a kórházunk és egyben a mi egészségesebb jövőnkért!
Mi elkezdtük! Velünk vagytok? http://vaol.hu/.../lesz-e-eleg-orvos-lehet-e-ismet...
Legyen itt is! Ti se legyetek: Alvó vagy érdektelen községvezetők!”
Érdemi hozzászólás-SEMMI!
Aztán egy kis tapasztalat gyűjtés, -nagy- aktivitással, amit itt olvashattok( persze,idő kell rá): http://humanszerviz.blogspot.hu/2015/09/ott-voltunk.html...
Reagálás itt is minimális!
Megy a betűvetés a csoportban, de lényeges történés nincs! Csak ígéret, mi lesz ha…! Majd ha lesz alkalmas idő!
Nem alkalomra kell várni! De lehet, hogy elmúlt! Teremtsetek Ti alkalmat! Egy kórház melletti demonstrációra! Sándor Máriáék járják az országot! Nagyváros-Kisváros, felrázzák az embereket! Merjétek Őket segítségül hívni! Ők ott segítenek, ha egészségügyről van szó ahol tudnak! Merjétek meghívni Őket! Teremtsetek alkalmat a megmozdulástokra! Egy két plakát, falragasz,alkalmas időpont, hely! Csináljátok! A tettek mezején, egy-két órát akár hogy ki lehet bírni! Vágjatok bele, veszteni való az nincs! Én szívesen közvetítek Sándor Máriáék fele!
Választ várok! „SzikLa”:Szikszai Lajos

Szombathely – A betegek júniusban vehetik birtokba a felújított körmendi kórházat. Szombathelyen a Vérellátóba költöznek a szakrendelések.

Aproba még hozhat jót és rosszat is
16/07/2015

Aproba még hozhat jót és rosszat is

Internetes jövedelem Kedves Érdeklődő! Köszöntelek egy új élet kezdetén! És ezek nem csak üres szavak, ezt megígérhetem! Én Lukács Attila vagyok, 2011. május végén találtam rá erre a rendkívüli jövedelemszerzésre. Azóta ez a lehetőség már sokszorosan bebizonyította, hogy érdemes vele foglalkozni,…

12/06/2015

Az Amerikában élő magyar műgyűjtő bízik abban, hogy meg tud állapodni a jegybankkal Munkácsy Mihály Golgota című festményének eladásáról, noha a kormány legutóbbi lépését, amivel védelem alá helyezi a képet, bunkósbothoz hasonlítja. De van B-terve is a tulajdonosnak: perre megy. Interjú Pákh Imrével…

29/03/2015

Mindjárt jövök, csak türelem!

19/03/2015

Cím

Jászberény

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni GDI új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése GDI számára:

Megosztás