29/01/2016
Üdvözlök mindenkit!
Bizonyára mindenki tapasztalta ,hogy üzletünk bezart(kissebb-nagyobb problémák miatt). Azzal a jó hírrel szolgálhatok , hogy üzletünk hamarosan új helyen, új névvel ,de a megszokott környezettel ismét meg nyitja kapuit. Bővebb informaciokat hamarosan közölni fogunk itt az oldalon. Tovabbi szép napot mindenkinek. :)