21/05/2026
A múlt hét pénteken nem a gépek pörögtek nálunk, hanem a fakanalak és habverők! A nyomdaiparban a precizitás és a csapatmunka nagyon fontos-ez most a munkahelyen kívül is bebizonyosodott.
Bográcsos remekművek készültek a főzőverseny keretében, de a süti versenyen sem maradt alul senki-a szigorú zsűrinek nem volt könnyű kihirdetni a győzteseket! 🙂
Azt hiszem ezen a napon mindenki nyertesként távozott, hiszen tovább erősödött a Center-Print Közössége, erősödött a csapat összetartása, és ebből a hihetetlen nagy energiából igyekszünk minél többet átmenteni a hétköznapokra is!
Köszönjük minden kollégánknak és családtagjaiknak a részvételt!