18/06/2026
Ma hivatalosan egy kicsit ünnepi üzemmódba kapcsoltunk: a Főnök szülinapját ünnepeljük. 🎉
Persze a munka most sem állhat le, mi dolgozunk, te pedig bulizz nyugodtan!
Személyesen velünk a Pannónia u. 12. alatt találkozhattok, ha kell egy másik kapcsoló, épp elfogyott a kábel, vagy már megint pislákol a világítás a fürdőszobában! Hétfőtől péntekig 8 órától 17 óráig tartunk nyitva (ugorjatok be, még akkor is ha nem tudjátok, hogy pontosan mire van szükségetek, mi megfejtjük, elég menők vagyunk az Activity-ben) vagy rendeléseitek leadhatjátok webes elérhetőségeinken.
Szóval, most emeljük a poharunkat (sörünket) arra az emberre:
- aki akkor is a megoldást keresi, amikor más még csak a hibákon lovagol😄
- aki mindig türelmes
- aki mindig megért minket (még akkor is, ha nem hisszük el az adott pillanatban)
- aki mindig segít, bármiről is legyen szó
Köszönet és hála MINDENÉRT!
Peti! Szívből kívánjuk, hogy élj sokáig békében, erőben, egészségben, és váljon valóra minden álmod! Maradj mindig ilyen, mert mi pont így szeretünk.
Boldog szülinapot kívánunk!
Ha van egy jó sztoritok Petiről, jöhet kommentben – a vállalható verziók előnyben. 😄