27/05/2026
Ma egy durván melegedő ZOTAC GeForce RTX 3080 járt nálam!🔥
A benchmark alatt szinte maxon pörögtek a ventik és így is nagyon magas volt a kártya hőfoka.
Kapott egy újrapasztázást, undervoltot és egy kis airflow finomhangolást is, aminek köszönhetően sikerült az átlag 83 fokról 70-71 fok környékére levinni a terhelés alatti hőmérsékletet. 💨
Ha gond van a gépeddel, keress nyugodtan.
📍Újfehertó
PC Doc Szerviz