20/05/2025
Bună ziua dragi prieteni! Din păcate trebuie să fac un anunț foarte important și anume consider ca este datoria mea să vă informez că această companie cu care am colaborat 9 ani nu va merita. Încerc de ani de zile să fac ceva pt voi, dar nu am cu cine. Așa că după cm observați calitatea și prestația de servicii lasă foarte tare de dorit. Căutați o altă companie să în România sunt foarte multe alerte mult mai bune și mai ieftine decât aici. Mulțumesc frumos pentru încrederea acordată și distribuiți acest mesaj pentru a face cunoscut tuturor!
O zi bună !