09/06/2017
Ze života v e-shopu.
To tak za vámi ve středu ráno přijde kolega a hlásí "Máme problém, zasekla se doprava z centrálního skladu, jeden stativ pro zákazníka nestíháme dodat v termínu".
A jéje to průšvih. No nedá se nic dělat, zákazníkovi se omluvíme, nabídneme odškodnění, snad nám to odpustí. Někdy se to bohužel stane.
Jenže kolega pokračuje "To by šlo, jenže zákazník zítra odlétá do číny a stativ tu bude v pátek" Co na tohle říct ?:-)
Takže pátrání, OK máme podobný stativ na skladě, voláme si se zákazníkem, ano je ochoten vzít jiný typ. Jenže odlétá do té číny ... na foto trip ... zítra ... asi v jednu ... no super, to žádná dopravka nedá.
Takže ve čtvrtek ráno do auta, naložit stativ, pro jistotu ještě redukci na šroub a hurá do Prahy na letiště.
Naštěstí vše dobře dopadlo, na letišti jsme si předali stativ a vzhůru na focení rýžových polí a lovících kormoránů :-)
Co by člověk neudělal, aby byl zákazník spokojen :-)