21/11/2025
Здравейте! Включвам се, именно днес, за да ви честитя деня на Християнското семейство и да ви пожелая да бъдете здрави и щастливи ♥️ !
А предвид зачестилите съобщения, се чувствам длъжна да кажа, че тази година няма да работя дори и за Коледните и новогодишни празници. (Колкото и вътрешно да ме гложди и да ми идват безброй идеи точно за тези празници 😁),решила съм да изкарам майчинството си както подобава.
За да си гледам “качествено” бебоците (близнаци девойка и господин), както и батко им, на когото е кръстена страницата (4г.), защото със сигурност друго майчинство няма да имам😁, а работа винаги ще има. 🙂
И колкото и да ми липсва работата-за всичко си има време.
Благодаря за неспирните съобщения, съжалявам, че не отговарям лично, но времето минава бързо, а бебетата са бебета сега. 🙂
До скоро! ♥️