24/03/2026
Взехме участие в KIMES 2026 (The 41st Korea International Medical & Hospital Equipment Show) в Сеул 🇰🇷
🇪🇺 Посещението ни беше част от мисия по програмата на ЕС , насочена към създаване на нови бизнес партньорства между европейски компании и пазара в Южна Корея.
📌 Срещнахме се с водещи компании в областта на дигиталното здраве, медицинските технологии и изкуствения интелект.
📌 За #БГОСофтуер това беше ценна възможност да представим своя опит в изграждането на дигитални решения в здравеопазването. Проведохме редица разговори, които отварят нови възможности за сътрудничество.