ConXioN

ConXioN ConXioN begeleidt en inspireert je
in jouw digitale transformatie. HP, HP Enterprise, Microsoft, SentinelOne en Cisco.

ConXioN is een Vlaamse ICT dienstverlener die zich zowel richt naar het KMO-, Midrange- als Enterprise segment. In opdracht van deze klanten levert men zowel infrastructuur, cloud, security, services en softwareoplossingen. ConXioN is in 25 jaar tijd uitgegroeid tot een stevige KMO van 100 medewerkers, waar professionaliteit en werkplezier heel goed samen gaan. De sterke groeiprestaties en de kwal

itatieve dienstverlening leverden intussen diverse sterke partnerships op met o.a. In 2021 werd ConXioN verkozen tot Microsoft Partner of the Year voor België. Datzelfde jaar sloot het bedrijf ook een partnership met Club Brugge.

05/06/2026

ConXioN en NVISO zetten samen een nieuwe standaard, die organisaties toelaat om zich 24/7 te beschermen zonder zelf zware investeringen te moeten doen in gespecialiseerde teams.

Het resultaat?

Eén geïntegreerd aanbod dat Belgische en Europese bedrijven voortaan toegang geeft tot een eigen Security Operations Center (SOC), dat hun IT-omgeving dag en nacht bewaakt. Dat gaat van sensibilisering en voorbereiding tot razendsnelle indamming bij incidenten.

Op Cybersec Europe 2026 sprak onze Charlotte Vansteenkiste met Arne Magnus van NVISO Security over de impact van het partnership:

Charlotte Vansteenkiste: 𝘈𝘳𝘯𝘦, 𝘩𝘪𝘦𝘳 𝘴𝘵𝘢𝘢𝘯 𝘸𝘦 𝘥𝘢𝘯. 𝘐𝘬 𝘩𝘦𝘣 𝘦𝘦𝘯 𝘷𝘳𝘢𝘢𝘨𝘫𝘦, 𝘸𝘢𝘵 𝘥𝘦𝘯𝘬 𝘫𝘦, 𝘸𝘦𝘭𝘬𝘦 𝘪𝘮𝘱𝘢𝘤𝘵 𝘨𝘢𝘢𝘯 𝘸𝘦 𝘮𝘢𝘬𝘦𝘯 𝘮𝘦𝘵 𝘰𝘯𝘴 𝘱𝘢𝘳𝘵𝘯𝘦𝘳𝘴𝘩𝘪𝘱?

Arne Magnus: 𝘐𝘬 𝘥𝘦𝘯𝘬 𝘥𝘢𝘵 𝘥𝘦 𝘪𝘮𝘱𝘢𝘤𝘵 𝘨𝘳𝘰𝘰𝘵 𝘨𝘢𝘢𝘵 𝘻𝘪𝘫𝘯. 𝘐𝘬 𝘣𝘦𝘯 𝘰𝘷𝘦𝘳𝘵𝘶𝘪𝘨𝘥 𝘥𝘢𝘵 𝘢𝘭𝘴 𝘫𝘦 𝘬𝘪𝘫𝘬𝘵 𝘯𝘢𝘢𝘳 𝘥𝘦 𝘮𝘢𝘳𝘬𝘵, 𝘥𝘢𝘵 𝘦𝘳 𝘯𝘰𝘰𝘥 𝘸𝘢𝘴 𝘢𝘢𝘯 𝘦𝘦𝘯 𝘱𝘢𝘳𝘵𝘯𝘦𝘳𝘴𝘩𝘪𝘱 𝘻𝘰𝘢𝘭𝘴 𝘥𝘢𝘵 𝘷𝘢𝘯 𝘰𝘯𝘴. 𝘐𝘛 𝘪𝘯 𝘥𝘦 𝘣𝘳𝘦𝘥𝘦 𝘻𝘪𝘯 𝘩𝘦𝘦𝘧𝘵 𝘯𝘰𝘰𝘥 𝘢𝘢𝘯 𝘦𝘤𝘰𝘴𝘺𝘴𝘵𝘦𝘮𝘦𝘯.

𝘐𝘬 𝘣𝘦𝘯 𝘰𝘷𝘦𝘳𝘵𝘶𝘪𝘨𝘥 𝘥𝘢𝘵 𝘦𝘦𝘯 𝘦𝘤𝘰𝘴𝘺𝘴𝘵𝘦𝘦𝘮 𝘦𝘯 𝘦𝘦𝘯 𝘱𝘢𝘳𝘵𝘯𝘦𝘳𝘴𝘩𝘪𝘱 𝘸𝘢𝘢𝘳𝘣𝘪𝘫 𝘫𝘦 𝘥𝘦 𝘦𝘹𝘱𝘦𝘳𝘵𝘪𝘴𝘦 𝘷𝘢𝘯 𝘤𝘺𝘣𝘦𝘳𝘴𝘦𝘤𝘶𝘳𝘪𝘵𝘺 𝘣𝘪𝘫 𝘕𝘝𝘐𝘚𝘖, 𝘨𝘦𝘭𝘪𝘯𝘬𝘵 𝘮𝘦𝘵 𝘥𝘦 𝘴𝘵𝘦𝘳𝘬𝘦 𝘯𝘢𝘣𝘪𝘫𝘩𝘦𝘪𝘥 𝘣𝘪𝘫 𝘬𝘭𝘢𝘯𝘵𝘦𝘯 𝘷𝘢𝘯 𝘊𝘰𝘯𝘟𝘪𝘰𝘕, 𝘦𝘯

Dit is ConXioN. 💙Vorige week ruilden we onze bureaustoel in voor… achtbanen!🎢🎠In Bellewaerde genoten meer dan 350 ConXio...
03/06/2026

Dit is ConXioN. 💙

Vorige week ruilden we onze bureaustoel in voor… achtbanen!🎢🎠

In Bellewaerde genoten meer dan 350 ConXioNeers en hun families van een dag vol plezier, spontane ontmoetingen en onvergetelijke momenten.

Bij ConXioN geloven we dat een sterk bedrijf begint bij sterke mensen. En achter die mensen staan families, partners en vrienden die mee het verschil maken. Daarom zijn momenten zoals deze zoveel meer dan een leuke uitstap.

Bellewaerde had voor groot en klein een volle dag beleving in petto!
Na een lekkere koffiekoek, fruitsap en koffie gingen de avonturiers los op de stoere achtbanen en waterspektakel, de kleintjes vonden hun gading in het uitgebreide KidsPark met 12 attracties op kindermaat, animatie én hoog bezoek van de Bellewaerde leeuw🦁. En de dierenliefhebbers genieten van de unieke wildlife, van majestueuze tijgers tot speelse apen en kleurrijke vogels, van Amazonia tot de Savanne. 
In de VIP-tent genoten we allemaal samen van een welverdiend all-in buffet.

Dankjewel aan iedereen die erbij was en deze dag mee onvergetelijk maakte. Van Izegem en Brugge tot onze Campus en Experience Center in Waregem. Van onze Powered By’s Integreat, Wings Software, Cats&Dogs bv, BizzTrax, Userfull, ITCE, ConXioN Nederland tot Lubon bv. Jullie enthousiasme maakte van onze Family Day opnieuw een schot in de roos. 🙌

Op naar nog meer mooie momenten samen. 💙

“Ik kwam uit een oorlogssituatie en moest wennen aan een compleet andere omgeving.” Van Palestina naar een IT-stage in B...
01/06/2026

“Ik kwam uit een oorlogssituatie en moest wennen aan een compleet andere omgeving.” Van Palestina naar een IT-stage in België: het inspirerende verhaal van Shahd Abuzubaida, stagiaire Managed Services. Demi De Jonge, HR Talent Acquisition Officer bij ConXioN, ging in gesprek.

Demi De Jonge: Je woont nu vier jaar in België. Hoe was het om je leven opnieuw op te bouwen in een nieuw land?
Shahd Abuzubaida: In het begin was alles moeilijk. Een andere taal, een andere cultuur, alles was nieuw. Ik kwam uit een oorlogssituatie en moest wennen aan een compleet andere omgeving. Maar ik heb mijn best gedaan om me te integreren, Nederlands geleerd en veel vrijwilligerswerk gedaan. Dat heeft mij geholpen om mensen te leren kennen en vooruit te blijven gaan.

Demi De Jonge: Naast je studies zet je je ook in als vrijwilliger. Wat betekent dat voor jou?
Shahd Abuzubaida: Vrijwilligerswerk heeft mij veel gegeven. Ik werk met mensen met een beperking, help kinderen in de bibliotheek, ondersteun nieuwe vrijwilligers bij hun onthaal en oefen mijn Nederlands. Het geeft mij de kans om iets terug te doen voor de gemeenschap en tegelijk nieuwe mensen te ontmoeten.

Demi De Jonge: Waarom koos je voor ConXioN als stageplaats?
Shahd Abuzubaida: Omdat ConXioN werkt met nieuwe technologieën en veel kansen biedt om te groeien. Voor mij is het belangrijk om mezelf voortdurend te ontwikkelen. Ik hoorde bovendien positieve verhalen van mijn docenten en die verwachtingen zijn helemaal uitgekomen.

Demi De Jonge: Hoe ervaar je jouw stage binnen Managed Services?
Shahd Abuzubaida: Mijn opdracht draait rond het moderniseren en uitbreiden van monitoring voor Linux-omgevingen met gebruik van tools zoals NinjaOne. Wat ik vooral leuk vind, is dat ik de resultaten meteen visueel kan zien. Dat motiveert mij enorm om verder te bouwen.

Twee dagen lang draaide zowat alles om artificiële intelligentie. En toch namen we een conclusie mee die niets met AI te...
27/05/2026

Twee dagen lang draaide zowat alles om artificiële intelligentie. En toch namen we een conclusie mee die niets met AI te maken had.

Lees onze 6 belangrijkste inzichten in onze gloednieuwe blog. Link in de comments!

🚴‍♂️💙 Samen trappen tegen kanker.Vorige week namen onze collega’s van Powered by Integreat, deel aan de 15de editie van ...
22/05/2026

🚴‍♂️💙 Samen trappen tegen kanker.
Vorige week namen onze collega’s van Powered by Integreat, deel aan de 15de editie van de 1000 km voor Kom op tegen Kanker.

Het werd een heroïsche editie. Vier dagen lang trotseerden de collega’s regen, wind en zelfs hagel. Kilometer na kilometer zetten ze door, gedreven door één gezamenlijk doel: bijdragen aan de strijd tegen kanker.

Vanuit het hart van het evenement in Mechelen fietsten de pelotons richting onder meer Pajottegem, Maaseik, Wingene en Eeklo, waar deelnemers telkens warm werden ontvangen.

De indrukwekkende actie bracht opnieuw een fantastisch resultaat:
✅ 1.227 teams in de nationale pelotons
✅ 107 teams in het internationale peloton
✅ Een recordbedrag van €7.390.500 voor kankeronderzoek in Vlaanderen

Een oprechte dankjewel aan iedereen die ons team heeft gesteund met aanmoedigingen, activiteiten en bijdragen.
Trots op onze collega’s. Trots op de samenwerking. Trots om samen te fietsen voor een toekomst met meer hoop en betere kansen voor iedereen die getroffen wordt door kanker.





21/05/2026

Een hyperscaler vroeg vroeger 10 glasvezels tussen twee datacenters.

Vandaag vraagt hij er 100.

Puur voor AI-toepassingen.

Hans Witdouck, CEO van Eurofiber Belux, ziet het rechtstreeks op zijn netwerk: AI vreet bandbreedte op een schaal die de meeste bedrijven zich niet realiseren.

Maar dat is niet het enige wat verschuift.

Wat hij ook ziet:
→ CIO's die vragen stellen over data sovereignty die ze een jaar geleden nog niet stelden
→ Banken en ziekenhuizen die bewust weggaan van publieke cloud
→ Een groeiende vraag naar geo-redundantie, na incidenten met doorgesneden kabels

De digitale infrastructuur onder onze voeten verandert sneller dan de meeste boardrooms beseffen.

🎙 Onze volledige conversatie via de link: https://www.conxion.be/nieuws/ai-vreet-glasvezel-eurofiber-ceo-over-de-toekomst-van-infra/?utm_source=facebook&utm_medium=organic%2520social&utm_campaign=52_topics

14/05/2026

Een IT-afdeling die nooit echt faalde.
En toch was ze ingeslapen.

Dat is het eerlijke startpunt van Koen Van Loo bij Group S. Een HR dienstengroep die elke maand nieuwe software moest opleveren, want de wetgeving veranderde continu. Performant. Betrouwbaar. Maar niet vernieuwend.
Zijn opdracht: dat veranderen. Zonder alles overboord te gooien.

Wat ons bijblijft uit het gesprek:

Je kunt Shadow AI niet wegblokkeren. Wel kanaliseren.
Copilot-licenties die niet gebruikt worden, worden teruggenomen. Verantwoording is deel van de uitrol.
Digital sovereignty begint klein: bij een nieuwe aankoop kies je het Europese alternatief als dat gelijkwaardig is.
AI maakt mensen niet lui. Maar het maakt luiheid makkelijker. Kritisch denken is een vaardigheid die je moet blijven oefenen.

Gesprek met Koen vind je hier: https://www.conxion.be/nieuws/ai-beleid-copilot-en-cybersecurity-in-een-payrollorganisatie-group-s/?utm_source=facebook&utm_medium=organic%2520social&utm_campaign=52_topics

📣 BIG NEWS 𝐂𝐨𝐧𝐗𝐢𝐨𝐍 𝐞𝐧 𝐍𝐕𝐈𝐒𝐎 𝐬𝐥𝐚𝐚𝐧 𝐡𝐚𝐧𝐝𝐞𝐧 𝐢𝐧 𝐞𝐥𝐤𝐚𝐚𝐫 𝐨𝐦 𝐁𝐞𝐥𝐠𝐢𝐬𝐜𝐡𝐞 𝐤𝐦𝐨'𝐬 24/7 𝐭𝐞 𝐛𝐞𝐬𝐜𝐡𝐞𝐫𝐦𝐞𝐧 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐧 𝐜𝐲𝐛𝐞𝐫𝐚𝐚𝐧𝐯𝐚𝐥𝐥𝐞𝐧.Cyberaanva...
13/05/2026

📣 BIG NEWS
𝐂𝐨𝐧𝐗𝐢𝐨𝐍 𝐞𝐧 𝐍𝐕𝐈𝐒𝐎 𝐬𝐥𝐚𝐚𝐧 𝐡𝐚𝐧𝐝𝐞𝐧 𝐢𝐧 𝐞𝐥𝐤𝐚𝐚𝐫 𝐨𝐦 𝐁𝐞𝐥𝐠𝐢𝐬𝐜𝐡𝐞 𝐤𝐦𝐨'𝐬 24/7 𝐭𝐞 𝐛𝐞𝐬𝐜𝐡𝐞𝐫𝐦𝐞𝐧 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐧 𝐜𝐲𝐛𝐞𝐫𝐚𝐚𝐧𝐯𝐚𝐥𝐥𝐞𝐧.

Cyberaanvallen worden steeds subtieler, complexer en geraffineerder, waardoor bedrijven moeite hebben om bij te blijven. Waar cybersecurity vroeger vooral draaide om het beveiligen van systemen, gaat het vandaag om risicobeheer, snelle detectie en het versterken van de weerbaarheid.

Deze intensieve strategische samenwerking laat toe om kmo’s en middelgrote bedrijven in België beter te beschermen tegen toenemende cyberdreigingen. Hiermee zetten ConXioN en NVISO samen een nieuwe standaard, die organisaties toelaat om zich 24/7 te beschermen zonder zelf zware investeringen te moeten doen in gespecialiseerde teams.

"Cybersecurity is vandaag geen optie meer, maar een strategische noodzaak die vraagt om specifiek leiderschap", zegt Pedro Deryckere, Cybersecurity & Threat Intelligence (CTI) Alliance Director bij ConXioN. "Door onze eigen gespecialiseerde security-teams en threat intelligence te versterken met de achterliggende slagkracht van NVISO, bieden we een maturiteitsniveau dat voorheen onbereikbaar was voor kmo’s. We blijven het vertrouwde aanspreekpunt, maar met een security-capaciteit die tot de absolute top van Europa behoort.”

Met deze samenwerking maken we onze doorgedreven cybersecurity expertise bereikbaar voor een marktsegment waar de nood bijzonder hoog is”, zegt Arne Magnus, Head of Sales bij NVISO. “De kracht van dit partnership zit in de combinatie van de uitzonderlijke expertise en gespecialiseerde kennis van NVISO enerzijds, en de nabijheid van ConXioN bij zijn klanten en hun intelligence-gedreven cybersecurity aanpak anderzijds.

Lees hier meer over de stap: https://www.conxion.be/nieuws/conxion-en-nviso-slaan-handen-in-elkaar-om-belgische-kmos-24-7-te-beschermen-tegen-cyberaanvallen/






Maxim Deweerdt Gille Derammelaere Jochen Maertens Chris Debyser

07/05/2026

95% van de KMO-ondernemers loopt vast in de operationele modder.

Niet omdat ze lui zijn.
Niet omdat ze het niet willen.

Maar omdat ze ooit ondernemer waren, en stilaan manager werden.
Andy Coomans bouwde zijn eerste bedrijf op vanaf een zolderkamer. Groeide naar 16 medewerkers. En moest op een dag 2/3 van zijn team ontslaan om het bedrijf te redden.
Zijn conclusie? Een ondernemer is vaak één ding niet meer aan het doen: ondernemen.

De oplossing zit niet in harder werken. Ze zit in:
✅ Meetbaarheid die je laat loslaten
✅ KPI's die medewerkers zichzelf laten bijsturen
✅ AI als versneller, met jezelf in de driver's seat

Nieuwe aflevering van staat online: https://www.conxion.be/nieuws/vrijheid-als-ondernemer-zo-bouw-je-een-bedrijf-dat-zonder-jou-draait/?utm_source=facebook&utm_medium=organic%2520social&utm_campaign=52_topics

🏃‍♂️🏆💙  Sterke teams geven vleugels Vorig weekend kleurde Antwerpen van energie, doorzettingsvermogen en massa’s enthous...
01/05/2026

🏃‍♂️🏆💙 Sterke teams geven vleugels

Vorig weekend kleurde Antwerpen van energie, doorzettingsvermogen en massa’s enthousiasme voor de de Antwerp 10 Miles. Tussen de 40 000 lopers stond ook ons team van powered by Wings Software aan de start. Geen individuele race, maar een gedeeld verhaal: samen met familie, vrienden en kennissen.

Het resultaat: ons Wings team won het bedrijven klassement van de Antwerp 10 Miles. 💪🔥

Een straffe prestatie die perfect toont waar Wings voor staat: teamspirit, doorzettingsvermogen en samen gaan voor the extra "mile".

Proficiat aan alle lopers die afgelopen weekend het onderste uit de kan haalden.👏

Adres

Wagenaarstraat 33
Waregem
8791

Openingstijden

Maandag 08:00 - 18:00
Dinsdag 08:00 - 18:00
Woensdag 08:00 - 18:00
Donderdag 08:00 - 18:00
Vrijdag 08:00 - 17:00

Telefoon

+3256731121

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer ConXioN nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar ConXioN:

Delen