16/10/2024
Kan wel es interessant zijn voor de LAN.
Grtz, Tails.
Vanaf volgende week start een nieuwe fase voor de werken N446 te #๐ช๐ฎ๐ฎ๐๐บ๐๐ป๐๐๐ฒ๐ฟ: Fase 6A (21 oktober 2024 - maart 2025 onder voorbehoud van werf- en weersomstandigheden): ๐ธ๐ฟ๐๐ถ๐๐ฝ๐๐ป๐ ๐๐ผ๐ผ๐ด๐๐๐ฟ๐ฎ๐ฎ๐ ๐ซ ๐ก๐ฐ๐ฐ๐ฒ , aan de westelijke zijde (zijde school Sint-Franciscus).
Hinder: werfzone afgesloten voor fietsers en doorgaand verkeer. Vanaf het kruispunt N446 x Hoogstraat zijn zowel de Belselestraat als de Hoogstraat richting het centrum niet bereikbaar.
Het stuk N446 tussen de Durmebrug, het rondpunt en de lichten ter hoogte van de Hoogstraat wordt volledig opengesteld.
De Sint-Franciscusstraat zal bereikbaar zijn via de vroegere bijvang op de N446 die tijdelijk wordt opengesteld.
Fietsers op de N446 volgen in beide richtingen een omleiding. Zij rijden via de Kastanjelaan, Dennenlaan, Molenstraat, Molendreef, Zuidermolen, Hollandsemolen, Hoogstraat, Wareslagdreef en het nieuw aangelegde fietspad richting de Abdij van Roosenberglaan.
Fietsers naar Waasmunster centrum kunnen niet via de Hoogstraat fietsen. In de plaats fietsen zij via De Meermin en het Marollenstraatje.
Gemotoriseerd verkeer tussen de Stationsstraat en Abdij van Roosenberglaan rijdt in beide richtingen beurtelings via het kruispunt Hoogstraat x N446 over รฉรฉn rijstrook met tijdelijke verkeerslichten.
Verkeer op de Abdij van Roosenberglaan vanuit Hamme richting Waasmunster centrum volgt een omleiding via de nieuw aangelegde rotonde, Pontravelaan en Gentstraat.
Doorgaand verkeer tussen Dendermonde en het noorden van de werf rijdt in beide richtingen via de N47 of N41 en de E17.
De bussen van lijnen 37 en 82 ondervinden hinder en volgen een omleiding. Op delijn.be/routeplanner of de app van De Lijn vindt je actuele informatie.
meer info: https://wegenenverkeer.be/waasmunster.