24/06/2026
Een offerte wordt een project. Een project wordt ingepland. En voor je het weet zijn er meerdere werven tegelijk in uitvoering.
Dan wil je niet telkens dezelfde informatie opnieuw moeten ingeven.
Met de koppeling tussen Visma Bouwsoft en Prixo worden projecten, klanten, contactpersonen en adresgegevens automatisch doorgestuurd naar je planning. Zo beschik je meteen over de juiste projectinformatie zodra de voorbereiding start.
Dat maakt het eenvoudiger om werk te verdelen, ploegen in te plannen en het overzicht te bewaren wanneer verschillende projecten tegelijk lopen.
Visma Bouwsoft en Prixo vullen elkaar daarin perfect aan: administratie en projectbeheer in Visma Bouwsoft, planning en opvolging in Prixo.
Precies zoals een koppeling hoort te werken: de juiste informatie op de juiste plaats, zonder dubbel werk.
Visma Bouwsoft