Krits Sinds 2016 werken we samen met onze klanten en helpen we hen om hun bedrijf online te laten groeien.

Bij Krits zijn we trots op ons kennis om digitale producten van hoge kwaliteit te creëren. Of het nu gaat om een PHP webapplicatie gebouwd met Laravel of een JavaScript applicatie gebouwd met Vue.js, ons team heeft de vaardigheden en ervaring om de klus te klaren. Wij bouwen oplossingen voor de automatisering van bedrijfsprocessen. Hiervoor werken we nauw samen met onze klanten om hun specifieke b

ehoeften en pijnpunten te begrijpen. Op basis van dit inzicht creëren we een gebruiksvriendelijke webapplicatie die fungeert als lijm tussen verschillende diensten, zoals facturering, boekhouding, bestelsystemen of e-commerce systemen. Ons doel is het leven van onze klanten gemakkelijker te maken door verschillende processen te stroomlijnen en hen tijd en geld te besparen. Bovendien staat ons team altijd klaar om ondersteuning te bieden. Als u op zoek bent naar een bedrijf om uw bedrijfsprocessen te automatiseren, komen we graag langs om uw behoeften te bespreken en kijken we hoe we kunnen helpen.

Adres

Ilgatlaan 9
Hasselt
3500

Openingstijden

Maandag 09:00 - 17:00
Dinsdag 09:00 - 17:00
Vrijdag 09:00 - 17:00

Telefoon

+3211930012

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Krits nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Krits:

Delen

Wij zijn VBdesign!

Al meer dan 4 jaar staat VBdesign klaar voor KMO's. We zijn een jong en gedreven webbureau in Genk dat geen uitdaging uit de weg gaat. Ons klein team bestaat uit creatieve en leergierige koppen die graag digitale oplossingen ontwikkelen.

Je website moet uitstralen waar je bedrijf en de werknemers voor staan. We beginnen dus met een lekkere koffie om kennis te maken en om alle mogelijkheden te bespreken.

Na de koffie gaan we over tot een grondige analyse. Hierna kan het ontwikkelen beginnen. Voor we je project lanceren, doen we eerst een tevredenheidscontrole.

Pas wanneer jij tevreden bent, zijn wij dat ook.