11/09/2026
📢 Samen groeien, bijleren én efficiënter werken!
Gisteren kwamen we met het Projinit-team samen voor onze Competence Center Meeting.
👩💼 Kim, onze HR-verantwoordelijke, nam ons mee door de laatste updates rond nieuwe regelgeving en wat deze concreet betekent voor onze medewerkers en organisatie.
📈 Onze CEO Samuel Caulier gaf vervolgens een update over de evolutie van onze projecten en de richting waarin we Projinit verder willen ontwikkelen.
Daarbij ligt de focus steeds sterker op efficiëntie en ROI: hoe kunnen we slimmer werken, onze expertise optimaal inzetten en tegelijk maximale waarde creëren voor onze klanten én consultants?
Naast de inhoud was er uiteraard ook ruimte om ervaringen uit te wisselen en elkaar opnieuw te ontmoeten. Want ook dat blijft een belangrijk onderdeel van Projinit: kennis delen en samen vooruitgaan. 🚀
📸 We delen graag enkele sfeerbeelden van gisteren!