12/11/2023
Telkens als Facebook iets aan de voorwaarden wijzigt, komen er copy/paste statussen tevoorschijn:
"Hallo 🔵 Het is officieel. Ondertekend om xx:xx uur. Het was zelfs op tv.
Vergeet niet dat morgen de nieuwe Facebook regel begint (alias... nieuwe naam, META) waar ze uw foto's kunnen gebruiken. Vergeet de deadline niet het is vandaag!!! Ik sta Facebook of andere entiteiten die verbonden zijn met Facebook niet toe om ....blablabla"
Hoeveel mensen deze nog steeds geloven en kopiëren en plakken (niet iedereen natuurlijk, men post dit ook om vervelend te doen of gewoon voor de 'grap'), wijst erop dat de velen de waarschuwingen vanuit Safeonweb en dergelijke niet volgen.
De enige bedoeling van deze post is, dat mensen deze veelvuldig copy-paste-n (of hoe schrijf je dat?) en de facebook-wall er vol mee zetten, gewoon om de andere gebruikers (en facebook) te vervelen.
Dit is niets anders dan de voortzetting van de aloude kettingbrief.
Doordat je facebook gebruikt (jouw login bewijst dit), ga je akkoord met de voorwaarden van facebook. Jouw data en foto's zijn van facebook, door ze te posten ga jij ermee akkoord dat facebook deze mag/kan gebruiken. Deze worden gebruikt om onder andere gerichte reclame te tonen, persoonlijke reclame, zeg maar.