02/05/2026
Думаю варто зафіксувати тут цей початок чогось нового для мене.
Останні декілька років я була в постійних хаотичних думках, "Що робити, якщо треба буде самій утримувати всю сім'ю?". Я майже повністю перестала малювати, відновила іграшки для собак, але зіштовхнулась з проблемою масштабування. Повертатись в граф дизайн я не хочу.
І от, коли я вже майже опустила руки, і готова була визнати себе нездарою, чоловік запропонував спробувати 3d моделювання, щось типу пром дизайну.
Ну, мені цікаво. Подивимось, куди це заведе)