20/02/2026
Z kim się widzę?
📣 Wernisaż wystawy „O czym będzie u nas słychać?” 📣
20 lutego 2026 (piątek), godz. 18:00 | Galeria Dolna BWA Kielce
20 lutego otwieramy nie tylko wystawę Elvina Flamingo! Zapraszamy również na wernisaż wystawy zbiorowej stworzonej przez , będącej zapowiedzią tematów, które nas interesują i którymi będziemy się z Wami dzielić. 🔬
Wystawa prezentuje prace artystów: Marty Antoniak, Kuby Bąkowskiego, Maurycego Gomulickiego, Dominiki Janickiej, Alicji Rogalskiej i Szymona Ubermana, a także sytuację-pracownię zespołu BWA – obrazującą obszary artystycznych i badawczych zainteresowań.
Artyści biorący udział w wystawie:
🎨 Marta Antoniak
🎨 Kuba Bąkowski
🎨 Maurycy Gomulicki
🎨 Dominika Janicka
🎨 Szymon Uberman
Zespół BWA biorący udział w wystawie:
🤝 Olga Grabiwoda
🤝 Daga Rogers
🤝 Monika Cybulska
🤝 Katarzyna Samczyńska
🤝 Martyna Pauli