11/09/2020
W ostatniej ankiecie wygrał koń, więc jest koń 🙃 🐴
w komentarzach możecie pisać co jeszcze mam narysować 😁 teraz zajmuję się lisem, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie 🙈 na początku było ciężko
rysuję dla przyjemności :) mam nadzieję, że spodobają wam się moje prace
Rzeszów
35-000 TO 35–900
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy IwI Art umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.