10/06/2024
XI Karpiowy Turniej Miast zawody odbyły się w dniach 6-9.06.2024 na łowisku Eko Lakes Wójcina .Organizatorem turnieju był Tarnowski Klub Karpiowy P.E.T.A . W zawodach rywalizowało 6 miast po 3 drużyny . Łączna waga złapanych ryb to 1103,64 kg (118sztuk karpi i amurów) Zawody przebiegały w świetnej atmosferze . Rywalizacja trwała do ostatnich minut zawodów .Po podliczeniu wszystkich wyników na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna z Łańcuta z wynikiem 269,6 kg. Zaraz za zwyciężcami z niedużą różnicą 265,68 kg 2 miejsce zajęła ekipa z Mielca . Trzecie miejsce z wynikiem 178,40 kg ekipa z Tarnowa a tuż za nimi 4 miejsce Rzeszów z wynikiem 170,35 kg .Piąte miejsce Jasło z wynikiem 146,96 kg i 6 miejsce Stary Sącz 73,35kg .Największa ryba zawodów Big Fish złapał Krzysztof Piechota ekipy Mielca karp o wadze 15,60 kg .Krzysztof swoją statuetkę przekazał dla Pana Adama który wypracował kilkanaście brań ryb o łącznej wadze 103.25kg .Brawa za piękny gest. Gratulacje dla wszystkich drużyn .Najmniejsza ryba zawodów amur 5,25 kg złapana przez Arkadiusza Zieleń z Tarnowa . Zawody odbywały się z nutą rywalizacji, dobrej zabawy Oprócz wędkowania zbieraliśmy dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Jaśle . W czasie trwania turnieju zbierane było do puszki oraz przeprowadzona była licytacja rzeczy od darczyńców Licytacje prowadził Pan Piotr Myśliwiec . Udało się nam zebrać ładną sumkę 5030 pln. Podziękowania dla ;Maćka Magla Łowisko Eko Lakes Wójcina ,Marcina Kosza Łowisko Extra Carp Niwka ,Krzysztof Sikora i Tomasz Brydygier Łowisko Fish Zone ,Jakuba Ofiarski Łowisko U Schabińskiej Krzemienna nad Sanem za ufundowanie zasiadek karpiowych .Firmą Sklep Wędkarski Fish Daniel Wiśniewski ,Salon Wędkarski Karmazyn Wojciech Tyburski ,Firma Delphin za ufundowanie wartościowych rzeczy na licytacje .Dla Krzysztofa Piechoty za ufundowanie statuetki karpia za Big Fisha zawodów .Dla Bogdana Karguli za ufundowanie nagrody za najmniejszego karpia . Podziękowanie dla restauracji IMBIROWA za vouher na kolację .Chłopaki z Sądeckiego Karp Klubu wielkie dzięki za Kubeczki . Podsumowując to zaszczyt i przyjemność przebywać z takimi fantastycznymi ludźmi. Do zobaczenie za rok na Turnieju Miast .