27/05/2026
A képekre általában felkerül a lényeg, de itt leírásban is ki szoktam fejteni a posztok lényegét (ha van olyan), némi plusz infóval.
Most hogy elkezdtem gépelni ide, elgondolkodtam, hogy amúgy van, aki elolvassa a leírásokat is?🙃
Nem ai szövegek szoktak ide kerülni, hanem én komponálom meg őket, sokat szoktam gondolkodni, visszatörölni, átfogalmazni a mondandót. (Boldi szerint senki se olvassa ma már.. 😬)taska -ék mostanában többször írtak az ai generált vs a saját,valódi szövegekről/képekről/videókról, ami elgondolkodtatott. Szerintem jó dolog ide kiírni ami bennünk van és érdekes olvasni valódi elmélkedéseket, mondatokat a posztok alatt. Én az övékét kifejezetten szoktam élvezni, szeretem Lotti humorát és szófordulatait! 😀
Na mind1, ez csak egy kitérő volt, a képeken most is ott a lényeg: tudjuk, hogy sok minden elfogyott de kis türelmeteket kérjük és remélhetőleg jövő hét második felében itt az utánpótlás! 😎
A Balatonos mintákra ez nem vonatkozik, az limitált készlet volt, sajnáljuk, hogy sokan lemaradtatok! Ahogy tőlünk telt, mindenütt hírt adtunk az előrendelésről és a mostani töltésről is! 😞